ویدیو: تریلر Prey شما را به موز تبدیل می‌کند!

ویدیو: تریلر Prey شما را به موز تبدیل می‌کند!

رحیم عباس زاده ۰۹ اسفند ۱۳۹۵ نظرات

در بازی آینده شرکت Arkane شما می‌توانید به اشیاء مختلف تبدیل شوید تا به مکان‌های غیر قابل دسترسی برسید و یا موانع مختلف را رد کنید. با ما همراه باشید.

 

در تریلرهای قبلی دیدیم که قهرمان ما به یک لیوان تبدیل شد تا از پنجره نیمه‌باز رد شود ولی در این تریلر به وسایل بیشتری تبدیل خواهیم شد. تریلر زیر را تماشا کنید تا تنوع موجود در این کار را با چشمان خود ببینید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 360p

تریلر قسمت‌های جذابی را نشان می‌دهد. برای مثال وقتی لیوان از ارتفاع بلندی سقوط می‌کند می‌شکند و یا Yu شکل یک ربات جنگی را می‌گیرد و به آن شلیک می‌کند و یا زمانی که از درون تابلو خارج می‌شود و دشمنانش را با شاتگان نابود می‌کند.

اولین بار که فهمیدم در بازی Prey می‌توان شکل اشیاء مختلف را گرفت به خوب درآمدن کار شک داشتم ولی با دیدن این مثال‌ها شکم برطرف شد.

طراح سیستم بازی، Shian، در این مورد می‌گوید:

“ما مخازن مواد منفجره‌ای داریم که وقتی به آن‌ها شلیک می‌شود گاز آن‌ها خارج می‌شود و به پرواز درمی‌آیند. شما هم می‌توانید این کار را انجام دهید. انتظار می‌رود که شما هم بتوانید مثل آن پرواز کنید. ما قطعا این مورد را طراحی خواهیم کرد. چرا که نه؟!”

“این یکی از چیزهایی است من خوشحال می‌شوم بازیکنان امتحان کنند. قطعا اگر این کار را امتحان کنند و این اتفاق رخ ندهد بسیار ناامید کننده خواهد بود.”

سوال من این است که وقتی شکل یک موز هستیم و به ما شلیک می‌شود چه می‌شود؟ جواب این سوال را در ۵ می ۲۰۱۷ خواهیم فهمید.

منبع:

PC Gamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات