جزئیات جدید بازی Alaloth: Champions of the Four Kingdoms

جزئیات جدید بازی Alaloth: Champions of the Four Kingdoms

احمد هاتفی ۰۸ اسفند ۱۳۹۵ نظرات

Alaloth: Champions of the Four Kingdoms یک بازی نقش‌آفرینی، اکشن می‌باشد که در سال ۲۰۱۸ برای کنسول‌ها و‌ PC عرضه خواهد شد. با گیمر همراه باشید.

 

شرکت گیمرا (Gamera) سازنده این بازی اکشن می‌باشد که اطلاعاتی را به همراه تعدادی تصویر جدید از این بازی منتشر کرده است. در ساخت این بازی از عنوانی بنام «کاغذ و قلم» الهام گرفته شده است. این بازی از این نظر شباهت بسیاری به بازی‌های Ultima و Baldur’s Gate دارد. این بازی قابلیت این را دارد که هم‌تراز با عنوان Souls رقابت‌هایش را ارائه دهد.

بازیکنان از بین ۴ گروه مختلف در بازی می‌توانند یکی را انتخاب کنند.

  • انسان‌ها
  • الف‌ها
  • دورف‌ها
  • اورک‌ها

بازیکن می‌تواند تا ۱۲ یار برای خود انتخاب کند و همچنین بیش از ۴۰ قبیله که می‌توانید برای دفاع از آن‌ها بجنگید. این بازی را می‌توان به صورت چند‌نفره محلی انجام داد که هم می‌شود رو در روی هم قرار بگیرید و یا با دوستان خود، تیمی را تشکیل بدهید و به مبارزه با دشمنان خود بروید.

توسعه‌دهندگان Alaloth: Champions of the Four Kingdoms درباره‌ی محیط بازی این‌گونه گفتند:

محیط این عنوان یک جهان پر جنب و جوش است که توسط تاریکی تخریب شده است و پر از خطرات مرگبار است. این عنوان بازیکنان را مجبور می‌سازد تا در یک سفر حماسی در سرزمین‌های ویران که توسط خانواده‌های نجیب و درگیری بین قبایل دچار طاعون شده است، با شیطان باستانی ملاقات کنند.”

این بازی قرار است در سال ۲۰۱۸ برای کنسول‌ها و PC عرضه شود. قاعدتا شرکت گیمرا تا زمان عرضه این بازی، اطلاعات بیشتری در اختیار علاقه‌مندان این بازی قرار خواهد.

 

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات