ویدیو: تریلر Mass Effect: Andromeda انواع پروفایل‌ها را نشان می‌دهد

ویدیو: تریلر Mass Effect: Andromeda انواع پروفایل‌ها را نشان می‌دهد

رحیم عباس زاده ۰۸ اسفند ۱۳۹۵ نظرات

این تریلر گیم‌پلی بازی قسمت پروفایل‌های نبرد را مورد بررسی قرار داده است. این پروفایل‌ها باعث می‌شوند که عملکردهای متناسب با موقعیت‌های مختلف را داشته باشید و قابلیت‌های هم‌تیمی‌های خود را تغییر دهید. هم‌تیمی‌ها بهتر از سری‌های قبلی‌ ظاهر شده‌اند. با گیمر همراه باشید.

 

در Andromeda هفت پروفایل وجود دارد: Soldier، Engineer، Adept، Sentinel، Vanguard، Infiltrator و Explorer. هر یک از این پروفایل‌ها امکانات و ویژگی‌های خاص خود را دارند. با جلو رفتن در بازی، طبق معمول همه بازی‌ها، پروفایل‌های لول بالاتر آزاد می‌شوند و در هر زمانی قابل تغییر هستند. در حین بازی هم می‌توانید چند حالت که قبلا انتخاب کرده‌اید را بسته به شرایط استفاده کنید. در تریلر خواهید دید که در یک حالت از اسنایپر استفاده می‌کند و در لحظه دیگر از حالتی استفاده می‌کند که مناسب جنگ‌های نزدیک است.

هر یک از هم‌تیمی‌های شما هم قابلیت‌هایی دارند که باعث می‌شوند حالت‌های مختلفی را نسبت به موقعیت به دلخواه طراحی کنید. البته یک حالت جذاب هم وجود دارد و آن جمع شدن با هم‌تیمی‌ها برای حرکت‌های خاص Power Combo است. با بالا رفتن لول هم‌تیمی‌ها شما می‌توانید بر توانایی‌های آن‌ها تمرکز کنید و فعالیت آن‌ها را بهبود ببخشید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 360p

منبع:

PC Gamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات