شرکت Bethesda در حال کار بر روی ۳ پروژه جدید است

شرکت Bethesda در حال کار بر روی ۳ پروژه جدید است

رحیم عباس زاده ۰۴ اسفند ۱۳۹۵ نظرات

زمان آن رسیده که بر روی محصولات آینده Bethesda متمرکز شویم و ببینیم که چه چیزی برای عرضه دارد. با ما همراه باشید.

 

مدیر تولید شرکت، Todd Howard، اعلام کرده است که شرکت در حال کار بر روی ۳ پروژه است و فعلا اسم آن‌ها اعلام نشده است. این سه پروژه شامل Fallout 4 VR و ورژن Nintendo Switch بازی Skyrim نمی‌شوند. طبق گفته Howard دو مورد از این بازی‌ها در حال و هوای سری‌های قبلی Bethesda خواهند بود ولی عنوان سوم یک بازی موبایل است. گفته‌های دقیق Todd به این شکل است:

“ما در حال کار بر روی تعداد خوبی از پروژه‌ها هستیم. امروز ما شرکت بزرگی هستیم، برای همین می‌خواهیم بازی‌های بیشتری روانه بازار کنیم. دو عنوان بزرگ و حجیم در دست داریم که در حال و هوای کارهای قبلی ما هستند، ولی از آن‌ها بزرگترند. ما این دو پروژه را همزمان پیش می‌بریم ولی کمی با مشکل مواجه شده‌ایم. فعلا نمی‌توانم اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهم ولی می‌توانم بگویم که این بازی‌ها بزرگتر از هر چیزی است که تا به حال عرضه کرده‌ایم. قطعا این بازی‌ها ویژگی‌های منحصر به فردی خواهند داشت ولی چهارچوب اصلی بازی‌ها همانی است که از ما دیده شده است”

طبق گفته‌های بالا می‌توان حدس زد که یکی از بازی‌ها Elder Scrolls VII باشد ولی می‌توان به امید بازی‌هایی مثل Rage یا Rogue Warrior هم نشست. باید منتظر خبرهای بعدی ماند.

منبع:

PC Gamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات