قیافه شما در نینتندو سوییچ

قیافه شما در نینتندو سوییچ

پویا سیف دوست ۰۲ اسفند ۱۳۹۵ نظرات

آواتار یا عکس پروفایل بیشتر مواقع و تقریبا در همه جا شخصیت و نگرش شما را از خودتان به تصویر می‌کشد. حال آواتارهای کنسول نینتندو سوییچ معلوم شده است که می‌خواهیم به آن‌ها بپردازیم. همراه گیمر باشید.

 

از زمانی که کنسول‌های بازی به اینترنت راه پیدا کردند، انتخاب آواتار یا نماد برای محیط کاربری یک تجربه شخصی و نوین بوده است. در نسخه‌های قبلی کنسول نینتندو می‌توانستیم عکس پروفایل مورد علاقه خود را بسازیم، حال معلوم شده است که در کنسول جدید نینتندو نیز شما می‌توانید به بهترین آواتارها دسترسی داشته باشید و متناسب با علاقه خود یکی را برای خود در انتخاب کنید. لازم است بدانید این قسمت در کنسول‌های نینتندو Miis نام دارد.

 

باتوجه به ویدیوی جدید در مورد این قابلیت‌ها، شما می‌توانید رنگ پس‌زمینه آواتار خود را به رنگ دلخواه خود تنظیم کرده و نیز مدل شخصیت انتخاب شده برای آواتار آنلاین‌تان را با انواع ژست‌ها شخصی‌سازی کنید. در قسمت انتخاب آواتار شما با گزینه‌های بیشتری از شخصیت‌های بازی نینتندو روبرو خواهید شد.

آواتار, شخصیت, نینتندو, سوییچ, نینتندو سوییچ

در حدود کمتر از دو هفته به زمان معرفی نینتندو سوییچ زمان باقی مانده است که صبر کردن در این زمان بسیار سخت است چراکه می‌خواهیم با یک پلتفرم جدید و خاص روبرو شویم. ممکن است آواتارهای بیشتری به این پلتفرم اضافه شوند چون فعلا از عکس‌های عناوین مهمی همچون Kirby و Pokémon خبری نیست. شاید کمپانی نینتندو طوری بخش شخصی‌سازی را ساخته است که آواتارهای برخی از بازی‌ها انحصاری باشند و بتوانید بعد از تهیه صاحب آن شوید. بهتر است تا چند روزی منتظر باشیم تا ببینیم بعد از معرفی نینتندو سوییچ جدید چه اتفاقاتی خواهد افتاد…

 

نظر شما در مورد آواتارها چیست؟ شما به کدام یک علاقه داید؟

منبع:

Destructoid

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات