تصاویر جدید بازی Crash Bandicoot: N.Sane Trilogy

تصاویر جدید بازی Crash Bandicoot: N.Sane Trilogy

احمد هاتفی ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ نظرات

به دنبال اعلام شرکت سونی از انتشار بازی کراش باندیکوت در نمایشگاه E3T، به تازگی تصاویر جدیدی از این بازی منتشر شده‌اند. با گیمر همراه باشید.

 

برای اولین بار این استودیو ناتی‌داگ (Naughty Dog) بود که بازی کراش را در سال ۱۹۹۶ برای پلی‌استیشن ۱ منتشر کرد و ساخت قسمت‌های دیگر این بازی را تا سال ۱۹۹۹ ادامه داد. اما اکنون طبق اخبار موجود شرکت سونی تمامی حقوق بازی را از استودیو اکتیویژن خریداری کرده است ولی IP این بازی در دست این استودیو است که این، خبر از همکاری بزرگی بین این دو غول صنعت بازی می‌دهد.

شاید بهتر است بگوییم بازی Crash بزرگترین نوستالژی برای کسانی است که پلی‌استیشن ۱ داشتند. تمامی ما با این بازی مهیج و جذاب خاطرات فراوانی داریم که این باعث شده است تا شرکت سونی به همراه استودیو بازی‌سازی Activision، نسخه‌های قبلی این بازی با عناوین  Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back و Crash Bandicoot 3: Warped و Crash bandicoot 1 را در یک نسخه انحصاری بنام Crash bandicoot: N. Sane Trilogy در سال ۲۰۱۷ منتشر کنند که ریمستری از سه عنوان قبلی خواهد بود.

بازی کراش در جزیره‌ای خیالی که در جنوب استرالیا واقع شده است اجرا می‌شود، جزیره‌ای به نام N. Sanity Island که تمامی بازیکنان Crash با این جزیره آشنایی کامل دارند. گرچه این بازی در نسخه‌های پیشین محیط‌های مختلفی را تجربه کرده اما گویا بازیکنان علاقه‌ی بیشتری به اجرای بازی در این مکان داشته‌اند.

شخصیت اصلی این بازی کاراکتری بنام کراش باندیکوت است که نام بازی هم از او الهام گرفته شده است. این شخصیت توسط دکتر نئو کورتکس دچار تغییرات ژنتیکی شده است. نئو کورتکس دکتری دیوانه که در صدد این است، جهان را به تسخیر خود درآورد اما برای عملی کردن این کار باید ابتدا کراش را از میان بردارد که خودش او را ساخته است.

اخیرا چندین عکس از عنوان جدید کراش منتشر شده که تمامی دوست‌داران این بازی را امیدوار به انجام یک بازی خاطره‌آمیز کرده است. بازی، گیم‌پلی ساده و کاملا شبیه به کراش‌ نسخه پلی‌استیشن ۱ دارد و بازیکنان می‌توانند بزودی این بازی را در کنسول‌های نسل هشتم خود اجرا کنند و مروری به خاطرات خود داشته باشند.

از نکات قابل اشاره این که بازی تغییرات چندانی نداشته تنها سطح گرافیکی آن افزایش یافته و همچنین از قابلیت‌هایی که جدیدا به نسخه جدید کراش افزوده شده است، سیو خودکار می‌باشد که کار را برای بازیکن راحت‌تر کرده است. در نهایت باید گفت بین این همه بازی اکشن و ترسناک و بسیاری دیگر از ژانرهای جذاب، بازی‌های قدیمی و نوستالژیک می‌توانند حس خوبی را به بازیکن القا کنند که بازی کراش از جمله این بازی‌ها است.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات