ویدیو: تریلر بازی My Memory of US

ویدیو: تریلر بازی My Memory of US

رحیم عباس زاده ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ نظرات

بازی My Memory of US در مورد دوستی یک پسر و دختر جوان است که در محله یهودی‌ها و در دوران جنگ جهانی دوم رخ می‌دهد. با گیمر همراه باشید.

 

سازنده بازی، Juggler Games، اینطور می‌گوید که بازی “منحصر به فرد و احساسی خواهد بود و در دوران ترس و درد و جدایی رخ خواهد داد، در دنیای که مردم مجبور هستند در دو دنیای جدا از هم زندگی کنند.” اما چون این داستان از دید بچه‌ها گفته می‌شود، شامل ربات‌های انسان‌نمایی هستند که نمایانگر سربازان نازی هستند و جو بازی شبیه کارتون‌های کوتاه Disney است.

استودیو بازی در این باره اینطور اظهار نظر می‌کند که:

“بچه‌ها طرز فکر مخصوص خود را دارند. خوب، بد و روابط انسان‌ها معنی کاملا متفاوتی برای آن‌ها نسبت به بزرگسالان دارد. علاوه بر این، بچه‌ها استعدادی دارند که ما بزرگسالان آن را از دست داده‌ایم، استعداد ذاتی تمرکز روی چیزهایی که ما را به هم نزدیک می‌کنند. این شامل زمانی می‌شود که واقعیت بی‌رحم آن‌ها را به چالش می‌کشد. این داستانی که است Juggler Games می‌خواهد بگوید.”

واضح است که برای ساخت بازی از جنگ جهانی دوم الهام گرفته‌اند و اشاراتی به افراد واقعی و اتفاقات واقعی خواهد شد. “ولی در عین حال بازی می‌تواند در زمان یا جهان دیگر رخ دهد.” بازی در حیطه حساسی جلو می‌رود، استودیو بازی بسیار جدی و محتاط عمل می‌کند.

Jacob Jablonski، کارگردان بازی در این مورد می‌گوید:

“در واقع بازی My Memory of US ادای احترامی است برای عزیزان ما. ما خواستیم تا داستان آن‌ها را به جهان بگوییم، داستانی در مورد کودکی سخت آن‌ها، در مورد نوستالژی‌ها، حسرت آن‌ها برای داشتن دوستی واقعی و رویارویی آن‌ها با مسئله‌ای به نام جنگ.”

“یک روز شاه اهریمنی قوانین را تغییر داد. او مردم را از هم جدا کرد. بعضی‌ها نشان بهتر بودند گرفتند، بعضی‌ها بدتر بودن. او قوانین خودش را ساخت و کسانی را که به قدر کافی شجاع بودند تا با آن قوانین مقابله کنند به سختی مجازات کرد. قهرمانان داستان ما با این قوانین جدید موافق نبودند. آن‌ها تصمیم گرفتند که راه خود را در این فضای دیکتاتوری ولی زیبا پیدا کنند.”

بازیکنان هر دو شخصیت را کنترل خواهند کرد که هر یک از آن‌ها توانایی‌های منحصر به فردی دارند. آن‌ها به کمک هم یا به تنهایی پازل‌ها و معماهای بازی را حل می‌کنند و پیش می‌روند. بازی بسیار زیبا به نظر می‌رسد و داستان بازی هم در مورد دوستی، جدایی اجتماعی و از خودگذشتگی خواهد بود. امیدواریم که بازی به قول خود عمل کند و داستانی زیبا در اختیار ما قرار دهد. هنوز تاریخ عرضه‌ای برای My Memory of US اعلام نشده است.

منبع:

PC Gamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات