ویدیو: عرضه بازی Project Cars 2 در اواخر ۲۰۱۷

ویدیو: عرضه بازی Project Cars 2 در اواخر ۲۰۱۷

احمد هاتفی ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ نظرات

بازی Project Cars 2 ساخته استودیو Slightly Mad در اواخر سال ۲۰۱۷ برای کنسول‌های خانگی پلی‌استیشن ۴ و ایکس باکس وان و PC عرضه خواهد شد. باگیمر همراه باشید.

 

رانندگی فوق‌العاده واقع گرایانه را با بازی Project Cars 2 تجربه کنید. نسخه اول این بازی در سال ۲۰۱۵ منتشر شد که با موفقیت این نسخه، چندی پیش استودیو سازنده از انتشار قسمت دوم آن در اواخر سال ۲۰۱۷ داد. به گفته سازنده Project Cars 2 این بازی آماده است تا جاده‌ها را بهم بریزد! 

استودیو اسلایتلی مد اعلام کرده است که صاحبان کنسول‌های خانگی و کامپیوترهای شخصی می‌توانند با انجام این بازی بالاترین درجه رانندگی را از نظر گیم‌پلی و کیفیت تجربه کنند. در قسمت دوم این بازی بیش از ۱۷۰ گونه اتومبیل با برندهای معروف جهان حضور خواهند داشت و همچنین این بازی، بیشترین تعداد پیست دربین بازی‌های ریسینگ کنسولی را تا به امروز دارا است.

موسیقی که عضو جدانشدنی از هر بازی برای تاثیر گذاری بیشتری بر روی بازیکن شناخته می‌شود در این بازی به خوبی احساس می‌شود که سازندگان بازی با به کار گذاشتن بیش از ۶۰ قطعه موزیک سعی کرده‌اند تا رانندگی و مسابقاتی پرهیجان‌تر را تجربه کنید.

بازیکنان Project Cars 2 می‌توانند با استفاده از هدست واقعیت مجازی بازی را اجرا کنند و حتی بازیکنان PC می‌توانند بازی را با کیفیت ۱۲K اجرا کنند.

تغییرات شرایط جوی در این بازی بسیار به چشم می‌آید که باعث می‌شود رانندگی در حالت‌های مختلف را تجربه کنید و همچنین تغییرات آب و هوایی بر روی راتتدگی شما تاثیر زیادی خواهند داشت. با دوستان خود می‌توانید به صورت آنلاین وارد مسابقه شوید یا در مسابقات قهرمانی آنلاین شرکت کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 360p

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات