ویدیو: تریلر جدید بازی Sniper Elite 4

ویدیو: تریلر جدید بازی Sniper Elite 4

احمد هاتفی ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ نظرات

به ایتالیا سال ۱۹۴۳ خوش آمدید. در تریلر جدید Sniper Elite 4 به بررسی جزئیاتی مثل تنظیمات بازی، سلاح‌های مختلف، گیم‌پلی و… می‌پردازیم. با گیمر همراه باشید.

 

۴ Sniper Elite در تاریخ ۱۴ فوریه (۲۶ بهمن) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان و کامپیوترهای خانگی عرضه خواهد شد. همچنین می‌توانید با پیش خرید این بازی یک مرحله بیشتر یعنی قتل هیتلر (ماموریتی با نام Führer) را در دیسک خود داشته باشید.

به گفته شرکت سازنده Sniper Elite 4، این بازی می‌تواند برنده جایزه عنوان بهترین بازی شوتر سوم شخص باشد. تریلر جدید نحوه پنهان شدن در مکان مناسب و آماده شدن برای تار و مار کردن دشمنان خود را نشان می‌دهد. همچنین در تریلر می‌توان دید که باید با ارتشی بزرگ به تنهایی روبرویی کنید و بیشترین خسارت را بر دشمنان خود وارد کنید.

جزئیات قابل ذکر در تریلر جدید عبارتند از :

   • استفاده از انواع سلاح‌ها برای رسیدن به هدف: استفاده از مسلسل‌ها، شاتگان، Rifle، مواد منفجره و بسیاری دیگر از سلاح‌های دوران جنگ جهانی دوم.
   • همکاری چند نفره و مولتی پلیر: حالت کاستوم شش نقشه مختلف دارد که حداکثر با ۴ بازیکن دیگر و هفت حالت رقابتی دیگر وجود دارد که حداکثر تا دوازده بازیکن می‌توانند باهم بازی کنند.
   • تک تیراندازی منحصر به فرد: کوچکترین جزئیات در شلیک شما تاثیر خواهند گذاشت، پس با توجه به جهت وزش و سرعت باد، جاذبه زمین و دوربین سلاح خود شلیکی با نهایت دقت انجام دهید.
   • کمین در محیط‌های بسیار بزرگ و مکان‌های دور از دید دشمن: تا آن‌جا که می‌توانید دشمنان خود را غافلگیر کنید و یا رو در رو با آن‌ها به مبارزه بپردازید. از مواد منفجره و تله‌های مختلف برای به هم زدن نظم دشمن و گیر انداختن دشمنان خود استفاده کنید.
   • کمپین دو نفره تشکیل دهید: برای نابود کردن سلاحی عظیم که متحدین شما را ترسانده در کنار مردم ایتالیای ۱۹۴۳ بجنگید و برای سرنگونی دشمنانتان تلاش کنید.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 360p

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات