ویدیو: تریلر بازی شبیه Silent Hill با نام Husk

ویدیو: تریلر بازی شبیه Silent Hill با نام Husk

رحیم عباس زاده ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ نظرات

اولین تریلر بازی اول شخص و ترسناک Husk که شبیه Silent Hill، Alan Wake و Twin Peaks است عرضه شد. با گیمر همراه باشید.

 

این تریلر که Welcome Home نام دارد اولین صحنه از بازی است که تا به حال عرضه شده است و به ما نشان می‌دهد که در این فضای ترسناک و تنها چه می‌گذرد.

بازی در سال ۱۹۹۵ رخ می‌دهد. اسم شخصیت اصلی بازی Matthew Palmer است و تازه بعد از تصادف قطار به هوش آمده است. شما تنها هستید و همسر و دخترتان هم نیستند. تابلویی را می‌بینید که می‌گوید در شهر Silvercliff هستید. از قضا این شهر زمانی زیبا و توریستی بود ولی برای این که داستان بازی ترسناک شود، این شهر بندری اکنون خالی و ترسناک است!

شرکت سازنده بازی، IMGN.PRO، در این باره می‌گوید:

“مکانی است که شما در آن مجبور خواهید شد با بدترین کابوس‌های خود روبرو شوید، معماهای آن را حل کنید و برای بقای خود با تاریکی دست و پنجه نرم کنید. مکانی که برای یک سوال مهم شما را آماده می‌کند: آیا می‌توانید با اهریمنان چشم در چشم شوید و خانواده خود را پیدا کنید؟”

Husk به بازیکنان قول داده است تا داستانی قوی در مورد خشونت و اعتیاد به الکل ارائه دهد. این موضوع برای بازی کمی ریسکی است و ممکن است داستان خوبی نشود ولی امیدواریم که به سطح مقبولی برسد. توضیح بازی در Steam بازی ترسناک کلاسیک است و در موارد زیادی تاکیید بر دهه ۹۰ بودن بازی شده است که اشاره بر وجود هیولاهای مختلف و غول‌های بازی دارد ولی مسئله اصلی این است که آیا می‌توان مواردی مثل اعتیاد به الکل و مشکلاتش را با هیولاها و غول‌های بازی ادغام کرد.

در تریلر بازی که محیطی شبیه به Silent Hill مشاهده کردیم، Silvercliff هم شبیه Bright Falls بود، امیدواریم که بازی خوبی عرضه شود.

منبع:

PC Gamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات