معرفی و بررسی بازی موبایل Dots & Co: A Puzzle Adventure

معرفی و بررسی بازی موبایل Dots & Co: A Puzzle Adventure

احمد هاتفی ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ نظرات

بازی Dots & Co: A Puzzle Adventure یک قاعده ساده دارد و آن این است که باید نقطه‌های هم رنگ را به هم وصل کنید تا امتیاز به دست آورید و مرحله را پشت سر بگذارید. با گیمر همراه باشید.

 

در بازی هرچه جلوتر می‌روید چالش‌های بازی سخت و بزرگ‌تر می‌شوند که حل آن‌ها به تجربه و مهارتی بستگی دارد که با طی کردن مراحل اولیه به دست آورده‌اید. برای مثال در مراحل بالا باید نقطه‌های زیادی را به هم وصل کنید تا امتیاز به دست آورید و یا خانه‌های یخی را از بین ببرید.

همچنین شرکت سازنده خلاقیت‌های ریزی را به کار برده، از جمله این که اگر بتوانید با نقطه‌های هم رنگ مربع یا مستطیلی بسازید، تمامی نقاط آن رنگ در صفحه بازی از بین می‌روند و امتیازی بزرگ بدست می‌آورید. نقاط به صورت مورب به هم متصل نمی‌شوند پس سعی کنید نقاط را به شکل مربع یا مستطیل به هم وصل کنید.

اگر بازی Two Dots را انجام داده باشید متوجه خواهید شد که شباهت بسیاری زیادی به Dots &co: A Puzzle Adventure دارد، ولی چالش‌های مراحل و برخی ویژگی‌های جدید تفاوت‌هایی را ایجاد کرده‌اند که همچنین باعث شده است بازی از یک دستی و تکراری شدن خارج شود.

رنگ‌ها و طرح‌های کارتونی که در جای جای صفحه بازی به کار رفته‌اند در جذابیت بازی تاثیر بی نظیری دارند و باعث می‌شود، چشم بازیکن دائما در حال حرکت باشد.

از دیگر نکات قابل اشاره، نواری در بالای صفحه بازی است که اگر آن را پر کنید کاراکترهای مختلفی  با نیروهای خود به شما در سپری کردن مراحل کمک خواهند کرد. پر کردن این نوار انرژی، کار چندان سختی نیست و فقط به دقت و مهارت بازیکن بستگی دارد و سرعت پر شدن آن متناسب با سرعت بازیکن در به هم وصل کردن نقطه‌های هم رنگ می‌باشد. همچنین این کاراکترها طی مراحل مختلف تغییر می‌کنند و قدرت‌های جدیدی به آن‌ها اضافه می‌شود.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات