Fallout Shelter برای ایکس‌باکس وان خواهد آمد

Fallout Shelter برای ایکس‌باکس وان خواهد آمد

پویا سیف دوست ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ نظرات

بازی Fallout Shelter از آن عده بازی‌های محبوب موبایل است که بدلیل طرفدار بیشتر چندی پیش به کامپیوتر هم منتشر شد. حال خبر عرضه بازی برای ایکس‌باکس وان رسیده است. با گیمر همراه باشید.

 

تابستان سال گذشته بود که بازی پناهگاه فال اوت برای پلتفرم پی‌سی عرضه شد، دقیقا مثل نسخه موبایل یک سال پیش، قبل از نسخه پی‌سی معرفی شده بود. هم‌اکنون این بازی را می‌توانید با قابلیت Play Anywhere که در فروشگاه Windows 10 Store موجود می‌شود دریافت کنید. این بدین معنی است که انتخاب در دست شماست که Fallout Shelter را در ایکس‌باکس وان یا ویندوز ۱۰ اجرا کنید.

 

امکانات خاصی در این نوع نسخه اضافه نشده است، شما می‌توانید فایل‌های ذخیره بازی، اچیومنت‌ها و… را به راحتی بین دو پلتفرم انتقال دهید. همچنین مایکروسافت اعلام کرده است این بازی بخوبی از کنترلر ایکس‌باکس وان پشتیبانی می‌کند که این باعث هرچه زیبایی انجام بازی می‌شود و نیز می‌توانید آن را روی نمایشگر بزرگ تلویزیون تجربه کنید.

 

نسخه ویندوز ۱۰ بازی Fallout Shelter در تاریخ Feb. 7 مصادف با ۱۹ بهمن برروی فروشگاه Windows Store قرار خواهد گرفت. اما متاسفانه تاکنون خبری از نسخه استیم بازی نیست و اینکه نسخه اصلی بازی برای اجرا به لانچر خود کمپانی Bethesda احتیاج دارد.

منبع:

PC Gamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات