ویدیو: کنسول Nintendo Switch معرفی شد؛ همه چیز درباره آن

ویدیو: کنسول Nintendo Switch معرفی شد؛ همه چیز درباره آن

پویا سیف دوست ۳۰ مهر ۱۳۹۵ نظرات

بعد از چندی انتظار، کمپانی نینتندو کنسول جدید خود را با نام Nintendo Switch معرفی کرد. این کنسول همانطور که از تریلر رسمی‌اش پیداست بسیار انعطاف‌پذیر بوده و طراحی ماژولار دارد. کنسول بقدری متفاوت و باتوجه به نیازها ساخته شده که ممکن است از این به بعد رقیب کنسول‌های دیگر شود! با گیمر همراه باشید.

 

کنسول نینتندو تا دیروز طرفدار زیادی نداشت و تنها در زادگاه خودش، کشور ژاپن می‌توانستید شاهد خرید توسط مردم باشید. این تعصب به این دلیل است که ژاپنی‌ها همیشه از تولید ملی کشور خود حمایت می‌کنند. اما در کنسول امروز معرفی شده یعنی Nintendo Switch شاهد بهبودها و پیشرفت‌هایی شده‌ایم که واقعا عالی هستند.

 

با توجه به اینکه کنسول Nintendo Switch طراحی انعطاف‌پذیر دارد و آنچه که در تریلر دیدیم، شما می‌توانید کنسول را به چند روش استفاده کنید. شما می‌توانید با وصل کردن کنسول به تلویزیون از آن بهره ببرید و یا دسته بازی را به صفحه نمایش موجود همراه کنسول نصب کنید و بدون تلویزیون به ادامه انجام بازی بپردازید.

 

همچنین دسته بازی می‌تواند مطابق با نیازهای شما تغییر شکل دهد. مثلا اگر می‌خواهید تا بهتر در دست شما جای گیرد می‌توانید دسته را به داک‌های همراه کنسول که یک قطعه محسوب می‌شوند، وصل کنید. در هنگام بازی با دوستان بجای اینکه دو دسته تهیه کنید کافیست یک دسته را از هم جدا کنید تا به دو عدد تقسیم گردد.

Nintendo Switch

کمپانی سازنده کنسول Nintendo Switch گفته که از بالاترین فناوری گرافیک تحت Nvidia و از کارت‌های گرافیک سری GeForce استفاده کرده است.

در خصوص بازی باید بگوییم در تریلر منتشر شده شاهد بازی‌هایی مثل The Legend of Zelda، Skyrim و نسخه جدید از Super Mario بودیم که در خصوص Super Mario باید عرض کنیم که تغییرات بسیاری را به خود گرفته و محل و مکانیک فنی آن نیز تغییر بسیاری کرده است.

 

در آخر لازم به ذکر است که این کنسول باتوجه به تریلر بسیار خوب از کار در آمده است اما باید منتظر ماند و دید که آیا بعد از انتشار رسمی کنسول خوب عمل خواهد کرد یا نه…

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 360p

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات