ویدیو: آقای فلاپی؛ بازی‌ای که توسط فلاپی دیسک کنترل می‌شود!

ویدیو: آقای فلاپی؛ بازی‌ای که توسط فلاپی دیسک کنترل می‌شود!

پویا سیف دوست ۰۸ مهر ۱۳۹۵ نظرات

بعضی از سازندگان بازی قصد دارند بازی‌هایی را خلق کنند که بسیار متفاوت بوده و مانند دیگر بازی‌ها روتین و خسته کننده واقع نشوند، در این ویدیو شاهد یک نوع از این بازی‌ها می‌شویم که مستر فلاپی (Mr. Floppy) یا همان آقای فلاپی نام دارد و سازنده آن را بطوری ساخته است که توسط فلاپی دیسک هدایت و کنترل می‌شود. با ما همراه این خبر باشید.

 

هر سازنده‌ای هدفش متفاوت کردن بازی خود است که می‌کوشد آن را به گونه‌ای به تصویر بکشد که سازنده‌های دیگر را مجبور به الگوبرداری کند اما در این میان کسانی هم هستند که حتی ممکن است صاحب کمپانی نباشند اما چنان خلاق عمل می‌کنند که همه را میخکوب ایده‌های خود می‌کنند. بازی آقای فلاپی (Mr. Floppy) که توسط چند نفر ساخته شده است، بسیار ساده اما کاملا دور از سبک دیگر بازی‌ها پدید آمده است بطوریکه شما در بازی یک فلاپی دیسک را در بین موانع هدایت می‌کنید و کارتان فقط پرش دادن این فلاپی در زمان مورد نیاز است. پرش بازی بوسیله موس و یا کیبورد نبوده و توسط یک فلاپی دیسک واقعی به وقوع می‌پیوندد! شما با کشیدن و رها کردن پوشش موجود برروی فلاپی دیسک در دست خود عمل پرش را انجام می‌دهید و بازی به این صورت ادامه می‌یابد.

دانلود با کیفیت HD 720p | دانلود با کیفیت SD 360p

سازنده این بازی توضیح زیادی درباره فرمول بازی نداده و بازی در دست توسعه است، شما می‌توانید به این لینک مراجعه کرده و نسخه زودهنگام بازی را از سایت سازنده دریافت کنید.

منبع:

PC Gamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات