اپیزود پنجم Hitman در یک پایگاه نظامی خواهد بود

اپیزود پنجم Hitman در یک پایگاه نظامی خواهد بود

علی بهجتی ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ نظرات

ناشر Square Enix امروز اعلام کرد: قسمت پنجم از بازی Hitman در ۲۷ سپتامبر منتشر خواهد شد که شما را برای بزرگترین ماموریت در یک قلعه مزرعه‌ای شکل  آماده خواهد کرد که در آن ۴ هدف را به قتل خواهید رساند.

در قسمت پنجم از این بازی برای به قتل رساندن چند فرد نه جندان جالب در یک پایگاه خصوصی نفوذ خواهید کرد.  اسامی این افراد  Sean Rose، Maya Parvati، Ezra Berg و Penelop Graves است که افرادی بسیار خطرناک با مهارت های مختلف هستند از مهارتهای تروریستی گرفته تا بازرسی شیمیایی.

این قسمت بر اساس یک اتفاق اخیر  واقعی ساخته شده‌است که در ژانویه سال ۲۰۱۶ یک گروه از افراد مسلح در Oregon به رهبری Ammon Bundy  برای اعتراض به مالکیت زمین‌ها به دست دولت، کنترل مرکز پناهندگان را در دست گرفتند.

Hannes Seifert گفته است که:

این یکی از دشوارترین قسمت ها است، نه فقط  ۴ هدف مختلف دارید بلکه از زمان ورود به بازی پا به زمین های دشمن می‌گذارید.”

این مرحله برای اضافه کردن یک حرکت سخت برای داستان ساخته شده است و همینطور برای آماده ساختن بازیکنان برای یک پایان سخت. این قسمت که Freedom Fighters نام دارد قسمت پنجم از شش قسمت این فصل از بازی است. در بازی ۷۰ کار دشوار وجود دارد که سبب باز شدن سلاح ها و آیتم های جدید می‌شود.

آخرین قسمت از این فصل نیز در این سال منتشر خواهد شد که Square Enix همه را به علاوه سه ماموریت اضافی در یک باندل ارائه خواهد کرد که این پکیج در ۳۱ ژانویه سال ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد.

 

منبع:

Polygon

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات