اپیزود دوم از بازی Batman: The Telltale Series منتشر خواهد شد

اپیزود دوم از بازی Batman: The Telltale Series منتشر خواهد شد

علی بهجتی ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ نظرات

قسمت دوم از بازی Batman: The Telltale Series در ۲۰ سپتامبر مصادف با ۳۰ شهریور منتشر خواهد شد. این اپیزود که Child Of Arkham (کودک آرخام) نام دارد ادامه داستان قسنت فبلی که در ماه قبل منتشر شد، خواهد بود. در ادامه با گیمر همراه باشید.

در این قسمت نیز بازیکنان با کاراکتر های قسمت قبل روبرو خواهند شد که اعم از: Bruce Wayne ،Harvey Dent ،Selina Kylef هستند و همچنین با دیگر کاراکتر ها از دنیای Dark Knight روبرو خواهند شد. دیگر کاراکتر ها در پایان این فصل نمایان خواهند شد.

در آخر این هفته همراه با انتشار قسمت جدید و با اضافه شدن قابلیت جدید همگانی بازیکنان می‌توانند برای اولین بار به صورت زنده بازی کنند. این قابلیت به بازیکنان اجازه می‌دهد تا در جریان بازی در نقش بتمن تصمیم گیری کنند. هزاران نفر در این قابلیت که Crowd Play نام دارد می‌توانند شرکت کنند.

Telltale برای اولین فصل از بازی بتمن ۵ اپیزود را در نظر دارد. تمامی این فصل به صورت دیجیتال برای کنسول‌ها و استیم قابل دسترس است و از هفته بعد بر روی دیسک نیز منتشر خواهد شد. در ۱۳ سپتامبر مصادف با ۲۳ شهریور نسخه های PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 and Xbox One عرضه خواهند شد که حاوی اولیت اپیزود بوده و چهار اپیزود دیگر نیز قابل دانلود می‌باشد.

منبع:

Polygon

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات