تبلیغ فیلم جدید Ghostbusters توسط یکی از طرفداران لو رفت

تبلیغ فیلم جدید Ghostbusters توسط یکی از طرفداران لو رفت

امیر پورمحمد ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ نظرات

انتشار تصویری از تبلیغ نیمه کاره فیلم جدید گوست باسترز (Ghostbusters) توسط یکی از طرفداران، به احتمال زیاد شخصیت منفی فیلم را  لو داد. با گیمر همراه باشید.

 

تبلیغ فیلم جدید Ghostbusters توسط یکی از طرفداران لو رفت

چند وقتی است که خبر ساخته شدن قسمت جدیدی از سری فیلم‌ها گوست باسترز در سال ۲۰۲۰ نقل مجالس فیلم دوستان کلاسیک شده است. این سری فیلم‌ها که از سال ۱۹۸۴ در حال پخش هستند طرفداران بسیاری برای خود دست و پا کرده اند. انتشار  و موفقیت قسمت جدیدی از این سری فیلم‌ها در سال ۲۰۱۶ نیز باعث گردید بازسازی این دنیای سینمایی روی غلتک افتاده و ساخت قسمت‌های جدید تائید شود.

چندی پیش با انتشار تصویری از پشت صحنه این فیلم، مشخص گردید باز گرداندن برخی از عناصر کلاسیک و قدیمی همچون ماشین معروف ECTO-1 که در قسمت‌های ابتدایی معرفی شده است در دستور کار سازندگان این قسمت جدید قرار دارد. البته باز گردانی این عناصر به این جا ختم نمی شود.

فیلم Ghostbusters 2016

فیلم Ghostbusters 2016

چندی قبل تصویری از تبلیغ نیمه کاره این فیلم توسط یکی از طرفداران مجموعه منتشر شده که به احتمال زیاد شخصیت منفی یا حداقل یکی از شخصیت‌های منفی قسمت جدید را مشخص می کند. این نقاشی خیابانی نیمه کاره نشان دهنده شخصیت tay-Puft Marshmallows است که در قسمت‌های قبلی این سری فیلم‌های حضور مؤثری داشته است.


بیشتر بدانید: اولین تصویر پشت صحنه فیلم جدید Ghostbusters منتشر گردید


البته با توجه به یک تصویر نمی توان به این زودی‌ها چیزی در مورد داستان فیلم گفت، اما آنچه معلوم است این است که این فیلم پلی خواهد بود میان فیلم‌های کلاسیک و نوین این سری فیلم‌ها.

قسمت جدید سری فیلم‌های گوست باسترز برای اکران در تاریخ ۱۰ جولای ۲۰۲۰ برنامه ریزی شده است.

منبع:

ComicBookMovie

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات