گیمر امروز ۳ ساله شد!

گیمر امروز ۳ ساله شد!

پویا سیف دوست ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ نظرات

۳ سال پیش در چنین روزی (۱۷ مرداد ۹۵) سایت گیمر راه‌اندازی شد، اولین پست منتشر شد و بعد از کلی تلاش رسیدیم به اینجا…

همه ما از همان وقتی که خودمان را میشناسیم میبینیم که عاشق انیمیشن و بازی های ویدیویی هستیم و جذب جلوه های بصری و ترکیب رنگ هایی می شویم که بطور روان شناسی کار شده اند. حال همین «ما» بزرگ می شویم و کم کم بازی هایی با سبک های مختلف را تجربه می کنیم و سرانجام علاقه خود را پیدا می کنیم.

 

با اینکه بازی یک نوع سرگرمی هست که وقتی درگیرش می شویم برای مدتی اتفاقات اطرافمان را فراموش می کنیم و سعی می کنیم روی آن تمرکز کنیم تا پیروز شویم! اما به نظر شخصی من بازی فقط سرگرمی نیست، شما تصور کنید اولین بازی که انجام دادید و دنیایی را تصور کردید که بتوانید شما هم کارهای آن بازی را اجرایی کنین! همه ما فانتزی های این چنینی داشته ایم و البته امروزه با پیشرفت تکنولوژی بیشتر آن ها تحقق پیدا کرده ولی خوب بازهم در دوران بچگی میتوانیم سیر کنیم و دنیای خیالی خودمون را فرض کنیم که با همین چیزها ما را عاشق خودشان کردند و حالا به گیمرهای حرفه ای تبدیل شده ایم.

تبلیغ در سایت گیمر

آمار بازدید سایت گیمر و شبکه‌های اجتماعی

ما در سایت گیمر تیمی تشکیل داده ایم که هریک از کارکنانش به علاقه شخصی از دوران بچگی به بازی های ویدیویی ادامه داده و سرانجام به طریقی به هم پیوسته اند. تیمی که همانند سایر تیم ها زحمات بسیاری میکشد و سختی های زیادی را تحمل می کند تا مخاطبانش بروزترین اخبار روز دنیای بازی های ویدیویی را بدست بیاورند، نقد و بررسی بازی ها را مطالعه کنند و جذب پست های شبکه های اجتماعی شوند.

 

اساس هر تیمی وجود افراد متعهد و فعال هست تا کار پیش برود و اخبار در سریع ترین زمان ممکن منتشر شود.  هریک از افراد حاضر در تیم سایت گیمر عاشق یک سبک و بازی ویدیویی است که باعث شده تا پایش را در دنیای ژورنالیستی و فضای وب بگذارد و از تجربه های شخصی اش بگوید.

برای مثال من خودم برای بار اولی که بازی God of War را تجربه کرده بودم دنبال گوش بیکاری بودم تا جز به جز بازی را بازگو کنم و از ابهت و بزرگی کریتوس برایش بگویم، حال سایت و تیم خوب ما این فرصت را به من داد تا شخصیت مورد علاقه ام را بهتر و بیشتر به گیمرها بشناسانم و در کنار آن از حقایق و اخبار آن بازی اخبار ارائه دهم. بله اگر دقت کرده باشین علاقه مهم ترین اصل در بازی های ویدیویی هست تا شما بتوانید آن را به خوبی برای دیگران توصیف کنید و اتمسفر جذابش را تصویرسازی کنید.

سایت های بازی

نمایی از نسخه اول قالب سایت گیمر

اعضای حاضر در گیمر در دو بخش سینما و بازی های ویدیویی مشغول به کار هستند. این تیم ۳ سال است که تشکیل شده و از آن موقع فراز و نشیب های بسیاری داشته و حتی زمانی شده است که وضعیت به اندازه یک تار مو بحرانی شده ولی خب اساس کار تیمی اتحاد و همدلی است که گیمر این اصل را به خوبی فهمیده و تا به امروز فعالیتش را ادامه داده است.

 

تاکنون جمعا ۱۲۷۲۹ عدد مطلب تولید کردیم که به شرح زیر می باشد:

 

ما سعی داریم تا با ایجاد رابطه دوستانه بین ادمین ها و مخاطبانش فضای سایت را جدا از وب‌سایت های مشابه کنیم و اجازه دهیم تا کاربران هم در نوشتن پست ها و اخبار به تیم کمک کنند. این موضوع با بررسی روزانه نظرات در شبکه های اجتماعی و پرسش و پاسخ های مختلفی که بین کاربران برگزار می شود، انجام می پذیرد.

تیم ۱۳ نفره گیمر متشکل از افرادیست که هریک چندین وظیفه را برعهده دارند تا کمبود نفر به چشم نیاید و در این مدت این سیاست بسیار جوابگو بوده و توانسته ایم قدم های کاری محکمی را برداریم.

 

گیمر در اکثر شبکه های اجتماعی مطرح نظیر اینستاگرام، تلگرام، توییتر، آپارات و… فعال است و در این مدت نیز توانسته از مرز میلیون ها بازدید عبور کن که به شرح زیر است:

  • ۱۲۰۰۰ بازدید روزانه سایت
  • ۱۱۰۰۰۰۰ بازدید ویدیو در آپارات
  • ۵۹۳۰۰ طرفدار در اینستاگرام
  • ۱۱۶۰۰ عضو در تلگرام

 

گیمر در این مدتی که شکل گرفته و فعالیت کرده توانسته با بازی سازان ایرانی مختلفی هم گفتگو و مصاحبه داشته باشد و همچنین پیشنهاداتی از سوی آن ها دریافت کرده است تا در ساخت آثارشان حمایت و کمکشان کنیم.

با اینکه رویدادهای گیمینگ در سطح کشور بسیار کم است اما تیم گیمر سعی می کند بروزترین رویدادهای داخلی را پوشش دهد و علاقه مندان را از زمان و مکان مسابقات مطلع کند. همچنین در این مدت توانسته تعامل خوبی با سایر فعالان زمینه گیمینگ داشته باشد و در اغلب رویدادهای جهانی اخبار را دنبال کرده تا مخاطبانش را راضی نگه دارد.

 

قسمت جالب ماجرا اینجاست که دیروز ۱۶ مرداد، روز جهانی خبرنگار بود که وصل شده به ۳ سالگی گیمر! ما به عنوان عضو کوچکی از این جامعه زحمت کش با عنوان خبرنگاری در صنعت بازی همچنان در فعالیت خواهیم بود تا خود را بیشتر از قبل مطرح کنیم.

 

در آخر کلی از شما کاربران، رقبا و همه کسانی که ما را میشناسند ممنونیم که تا به اینجای کار ما را حمایت کردین، امیدواریم که مورد پسندتان قرار گرفته باشیم؛ باقدرت ادامه خواهیم داد. با گیمر همراه باشید… ❤️

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات