بازیگر نقش الویس در فیلم Elvis Biopic مشخص گردید

بازیگر نقش الویس در فیلم Elvis Biopic مشخص گردید

امیر پورمحمد ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ نظرات

پس از اعلام تاریخ اکران فیلم زندگی نامه الویس پریسلی (Elvis Presley) بالاخره بازیگر نقش اصلی این فیلم مشخص گردید. با گیمر همراه باشید.

 

بازیگر نقش الویس در فیلم Elvis Biopic مشخص گردید

چندی قبل  کمپانی برادران وارنر (Warner Bros) به صورت رسمی تاریخ اکران فیلم Elvis Biopic را اعلام کردند. این فیلم بر اساس زندگی نامه الویس پریسلی یکی از بزرگ‌ترین هنرمندان سبک راک اند رول خواهد بود و برای اکران در تاریخ ۱ اکتبر سال ۲۰۲۱ برنامه ریزی شده است. البته با توجه به برخی شایعات که از اعتبار بالایی برخوردار هستند احتمال به تأخیر افتادن این فیلم وجود دارد چرا که مراحل ساخت این فیلم کمی از برنامه عقب مانده اند.

بازیگران فیلم Elvis Biopic

بازیگران فیلم Elvis Biopic

امروز بالاخره پس از منتشر شدن چندین و چندین دسته از اخبار و شایعات که از انتخاب شدن افراد مختلف برای نقش اصلی این فیلم خبر می دادند، کمپانی برادران وارنر به صورت رسمی بازیگر نقش الویس را در این فیلم معرفی کرد.


بیشتر بدانید: تاریخ اکران فیلم Elvis Biopic مشخص شد


به توجه به این بیانیه، باز لورمن (Baz Luhrmann) برای ایفای نقش الویس در فیلم انتخاب شده است. آقای لورمن در مصاحبه ای که با وی صورت گرفته است در مورد حضورش در فیلم این گونه گفت:

«من می دانم سازندگان این فیلم زمان زیادی را برای یافتن فرد مناسب برای ایفای این نقش سپری کرده اند. بی شک ایفا در این نقش نیازمند فیزیک بدنی مناسب و چهره نزدیک به آقای الویس بوده است. علاوه بر این بازیگر این نقش باید توانایی اجرای موسیقی را نیز داشته باشد چرا که فیلم در مورد سلطان دنیای راک است.

بی شک اگر این تیم فیلم سازی در پشت صحنه وجود نداشتند من بازی در این فیلم را قبول نمی کردم. از همین رو من با روحیه تمام این نقش را بازی خواهم کرد تا زحمات این تیم فیلم سازی به هدر نرود.»

آقای Baz Luhrmann در نقش Elvis Presley

آقای Baz Luhrmann در نقش Elvis Presley

بی شک با موفقیت فیلم Bohemian Rhapsody که در مورد سرگذشت گروه کوئین بود، در چند ساله اخیر شاهد فیلم‌های بسیاری از این نوع باشیم. البته نباید گفت همه آن‌ها موفق خواهند بود و خواهند توانست جا پای فیلم Bohemian Rhapsody بگذارند ولی با توجه به تیم پشت صحنه و انتخاب آقای لورمن احتمال می رود فیلم Elvis Biopic نیز بی نقص از آب در آید.

منبع:

ComingSoon

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات