انیمیشن Minions 2 ساخته می شود

انیمیشن Minions 2 ساخته می شود

امیر پورمحمد ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ نظرات

از زمان انتشار انیمیشن من نفرت انگیز یک (Despicable Me) در سال ۲۰۱۰، موج عظیمی از طرفداران این انیمیشن خواستار ساخته شدن فیلم اختصاصی در مورد سرگذشت و تاریخچه شخصیت‌های دوست داشتنی مینیون‌ها (Minions) بوده اند. تا این که در سال ۲۰۱۵ فیلمی اختصاصی در مورد این شخصیت‌های دوست داشتنی ساخته شد که تقریباً تمام آنچه طرفداران در مورد سرگذشت آن‌ها نیاز داشتند را به آنان داد. حال پس از گذشت چهار سال از زمان انتشار این پویانمایی، کمپانی یونیورسال (Universal) از انتشار قسمت دوم این فیلم خبر می دهد. با گیمر همراه باشید.

 

انیمیشن Minions 2 ساخته می شود

کمپانی یونیورسال و کمپانی ایلومینیشن (Illumination) از زمان انتشار قسمت سوم فیلم من نفرت انگیز تا به کنون خبرهای چندانی را در مورد این دنیای سینمایی منتشر نکرده اند. حال در آخرین آپدیت خبری این دو کمپانی به صورت رسمی نه تنها خبر ساخته شدن فیلم دیگری از این دنیای سینمایی را تائید کردند، بلکه تاریخ اکران آن را نیز اعلام کرده اند.

قسمت دوم انیمیشن مینیون‌ها

قسمت دوم انیمیشن مینیون‌ها

این انیمیشن با نام کامل مینیون‌ها: رستاخیز گرو (Minions: The Rise of Gru) که ادامه قسمت اول فیلم اختصاصی مینیون‌ها خواهد بود، برای اکران در تاریخ ۳ جولای ۲۰۲۰ برنامه ریزی شده است.


بیشتر بدانید:  ویدیو: تریلر انیمیشن Despicable Me 3


تا کنون اطلاعات چندانی در مورد محتوای داستانی انیمیشن منتشر نشده است، ولی با توجه به نام اعلام شده انیمیشن انتظار می رود داستان فیلم در مورد چگونگی آشنایی مینیون‌ها با شخصیت اصلی من نفرت انگیز یعنی گرو (Gru) باشد.

داستان Minions 2

داستان Minions 2

اولین قسمت مجموعه یعنی فیلم مینیون‌ها در تاریخ ۱۰ جولای ۲۰۱۵ منتشر شد و توانست ۱.۱۶ میلیارد دلار فروش داشته باشد. این فروش بی نظیر، فروش جهانی دنیای سینمایی من نفرت انگیز را به رقم ۳.۷ میلیارد دلار رساند. حال باید دید پنجمین فیلم بلند این دنیای سینمایی چه چیزی برای سازندگانش به ارمغان خواهد آورد.

منبع:

DeadLine

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات