معرفی دو DLC جدید بازی Shadow of The Tomb Raider

معرفی دو DLC جدید بازی Shadow of The Tomb Raider

پیمان ادیب ۲۷ آذر ۱۳۹۷ نظرات

به تازگی دو DLC جدید با عنوان The Pillar و Golden Eagle Gear Pack برای بازی Shadow of The Tomb Raider عرضه شده است. با گیمر همراه باشید.

 

معرفی دو DLC جدید بازی Shadow of The Tomb Raider

بازی Shadow of The Tomb Raider بی شک یکی از چندین بازی است که در سال انتشار همیشه در لیست بهترین بازی سال حضور داشته است. شخصیت اصلی این داستان دختری به اسم Lara است که در طول زمان همراه با معرفی کاراکتر در بازی، تبدیل شدن او به Tomb Raider را نشان می دهد و از این لحاظ بازی توانسته است گیمر های سراسر دنیا را شگفت زده کند. اگر شما هم این بازی را انجام داده اید و موفق به تمام کردن بازی شده اید باید بگوییم که امروز کمپانی سازنده بازی از دو DLC جدید برای این بازی رونمایی کرده است.


بیشتر بدانید: X018: معرفی بسته الحاقی The Forge بازی Shadow of the Tomb Raider


این DLC با دو عنوان یعنی Golden Eagle Gear و  The Pillar قابل دسترسی می باشد.

در نسخه The Pillar شما برای دریافت DLC  ها باید ۳.۹۹ پوند پرداخت کنید و وارد چالش های جدیدی در دنیای Tomb Raider شوید . در این DLC شانسی جدید به شما داده می شود تا سر پنهان در مورد اتفاقاتی که در Maya افتاده است را پیدا کنید. با توجه به کمپانی سازنده بازی چالش های جدیدی در انتظار بازیکنان است همچنین اگر به نسخه Golden Eagle Gear نگاهی بیندازیم متوجه می شویم که قیمت این DLC مناسب می باشد.

نسخه Golden Eagle Gear هم در نوع خود جالب است. این پک به ما اجازه می دهد که لباس و تیر کمان جدید این بازی را به اسم Sinchi Chiqa Battle Dress و Oathtaker’s bow به دست آوریم. قیمت این پک ۲.۳۹ پوند است.

اگر شما قصد اضافه کردن این DLC ها را به بازی داشته باشید، پس از خرید این پک از  Xbox Store محتوای جدید بازی به صورت خودکار دانلود های لازم برای اضافه کردن  DLC ها را انجام خواهد داد.

 


بیشتر بخوانید:

ویدیو: تریلر زمان عرضه بازی Shadow of the Tomb Raider

ویدیو: پیشرفت گرافیکی نسخه Xbox One X بازی Shadow of The Tomb Raider

ویدیو: ضربات مهلک در بازی Shadow of the Tomb Raider

ویدیو: جهان شگفت انگیز بازی Shadow of The Tomb Raider

ویدیو: گذرگاه‌های خطرناک در بازی Shadow of the Tomb Raider

منبع:

TheXboxHub

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات