انیمیشن Ugly Dolls زود تر از موعد اکران خواهد شد

انیمیشن Ugly Dolls زود تر از موعد اکران خواهد شد

امیر پورمحمد ۲۷ آذر ۱۳۹۷ نظرات

کمپانی اس تی ایکس (STX) اخباری جدید در مورد زمان اکران انیمیشن عروسک های زشت (Ugly Dolls) منتشر کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

انیمیشن Ugly Dolls زود تر از موعد اکران خواهد شد

در آخرین آپدیت خبری سینما سایت ددلاین (Deadline) به صورت رسمی تائید کرد که کمپانی اس تی اکس فیلم (STXfilm) انیمیشن عروسک های زشت را زود تر از موعد مقرر شده اکران خواهد کرد. این انیمیشن جذاب قبل از این برای اکران در تاریخ  می ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده بود، ولی با توجه به اینکه روند ساخت این انیمیشن سریع تر از آنچه پیش بینی شده بود پیشرفته است، اکنون قرار است این انیمیشن در تاریخ ۳ می ۲۰۱۹ یعنی یک هفته زود تر از موعد مقرر در سینما های جهان اکران شود.

فیلم,سینما,انیمیشن,انیمیشن عروسک های زشت,تاریخ اکران عروسک های زشت,حضور پیت بال در انیمیشن عروسک های زشت,صدا پیشگان انیمیشن عروسک های زشت,اکران زود تر موعد انیمیشن عروسک های زشت, Ugly Dolls, STX, Pitbull

این فیلم با الهام گیری از پدیده محبوب عروسک های پشمالو که در سال ۲۰۰۱ به وقوع پیوست ساخته  شده است. این بار شاهد روایت داستان های دیگری از دنیای شهر زشت هستیم. شخصیت اصلی داستان ماکسی این بار دست به ماجرا جویی های دیگری خواهیم بود.


بیشتر بدانید: حضور Keanu Reeves در انیمیشن Toy Story 4 


حضور صدا پیشگان محبوبی همچون کلی کلارکسون (Kelly Clarkson)، نیک جوناس (Nick Jonas)، بلک شلتون (Blake Shelton) و جانل مونا (Janelle Monáe) در این انیمیشن تائید شده است. علاوه بر این خواننده معروف امریکای پیت بال (Pitbull) نیز در این فیلم حضور خواهند داشت.

 

 


بیشتر بخوانید:

پوستر جدیدی از انیمیشن Smallfoot منتشر شد

ریبوت انیمیشن Shrek ساخته می شود

ویدیو: تریلر فیلم Avengers: End Game

 

منبع:

ComingSoon

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات