Joaquin Phoenix در لباس جدید جوکر

Joaquin Phoenix در لباس جدید جوکر

امیر پورمحمد ۰۹ آذر ۱۳۹۷ نظرات

بررسی اطلاعات جدید منتشره از فیلم جوکر (Joker). با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار فیلم یا نقد و برسی فیلم و همچنین تریلر فیلم را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

با جلو رفتن روند تولید فیلم جوکر که اسپینافی از دنیای سینمایی بتمن حساب می شود، طرفداران این فیلم بیش از پیش اطلاعاتی در مورد بازیگر نقش جوکر یعنی آقای خواکین فینیکس (Joaquin Phoenix) به دست می آورند. آقای خواکین فینیکس چند روز یک بار با انتشار پست هایی در شبکه های اجتماعی خود طرفداران این فیلم را از روند فیلم برداری مجموعه آگاه می کند.

 

داستان فیلم که با محوریت شخصیت جوکر و سرگذشت این شخصیت سر کار دارد هم اکنون در شهر نیویورک در حال فیلم برداری است. آقای خواکین نیز موقعیت را مناسب یافته است تا چندین عکس از شخصیت سینمایی خود که آرتور فلک (Arthur Fleck) نام دارد در فضای مجازی منتشر کند.

سینما,فیلم,فیلم جدید,تاریخ اکران فیلم جوکر,داستان فیلم جوکر,بازیگران فیلم جوکر,فیلم اختصاصی جوکر,کامیک بوک جوکر,تصاویر جدید فیلم جوکر,آخرین فیلم خواکین فینیکس, Joaquin Phoenix, Joker, DC, Todd Phillips

چندی پیش نیز آقای خواکین طی مصاحبه ای که با وی صورت گرفته بود در مورد ژانر فیلم این گونه گفت:

«من به شخصه نمی توانم این فیلم را در هیچ ژانری جای دهم. من نمی گویم این یک فیلم ابر قهرمانی نیست، باید بگویم این فیلم در نوع خود تک است و به من حس تک بودن می دهد. تاد نیز در مورد این فیلم بسیار هیجان زده است. من فکر می کنم، در زیر هیجان این گونه فیلم ها و عظمت آن‌ها، این شخصیت های باور نکردنی وجود دارد که با مبارزات واقعی زندگی دست و پنجه نرم می کنند این امر گاهی آشکار است و گاهی نیست. من همیشه در این فکر بوده ام که همیشه در کامیک بوک ها شخصیت هایی وجود دارند که نیاز مند دقت و بررسی هستند. و بنابراین من فکر می کنم این چیزی است که تاد در مورد این ایده جذب آن شده است.»

 

از برخی از طرفداران دنیای دی سی (DC) نیاز سینما به یک فیلم اختصاصی جوکر را زیر سؤال برده و بازی آقای خواکین در این نقش را به چالش کشیده اند. اما باید گفت آقای خواکین در حال پیمودن راهی است که افرادی همچون هیس لیدجر (Heath Ledger)، جک نیچولسون (Jack Nicholson) و مارتین هامیل (Mark Hamill) سال ها پیش پیموده اند. خود وی در این مورد این گونه گفته اند:

«من همیشه در انتخاب نقش هایی که بازی خواهم کرد مدت طولانی فکر می کنم. خواندن فیلم نامه و ملاقات با سازنده فیلم که در این مورد تاد فیلیپس (Todd Phillips) بود بخشی از پروسه انتخابی من است. به نظر من او فردی با دیدگاهی متفاوت نسبت به جهان است. به همین دلیل است که کار با وی خاص و تکرار نشدنی است.فیلم های او در واقع دیدگاه شخصی اش از جهان هستند. باید گفت او چه دیدگاه ترسناکی دارد.»

 

فیلم جوکر برای اکران در تاریخ ۴ اکتبر سال ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده است. حال باید صبر کرد و دید که آیا همان گونه که سازندگان فیلم وعده داده اند این فیلم یک اثر متفاوت با آن چیزی خواهد بود که در چند ساله اخیر از دنیای دی سی مشاهده کرده ایم یا نه؟

 

 


بیشتر بخوانید:

فیلم اختصاصی Joker ساخته می‌شود

تصویری جدید از فیلم Joker منتشر شد

منبع:

ComicBook

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات