تغییر رتبه بندی فصل نهم سریال Walking Dead

تغییر رتبه بندی فصل نهم سریال Walking Dead

امیر پورمحمد ۰۱ آبان ۱۳۹۷ نظرات

آمارگیری های هفته پیش سریال مردگان متحرک (Walking Dead) از کاهش چشم گیر بینندگان این سریال خبر می دهد. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار فیلم یا نقد و برسی فیلم و همچنین تریلر فیلم را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

با توجه به اخبار منتشره توسط سایت ورایتی، قسمت دوم فصل نهم سریال مردگان متحرک که با نام پل (Bridge) در هفته گذشته منتشر شد در کل توانست ۴.۹ میلیون تماشاگر را جذب خود کند. همچنین رتبه بندی نلسون نمره ۲ را برای این قسمت اختصاص داد. تمام این اتفاقات در حالی است که سریال کمترین میزان بینندگان و نمرات را تجربه می کند. بیشترین نمره اختصاص یافته از سوی نلسون برای سریال مردگان متحرک به فصل اول این سریال با نمره ۲.۴ است.

سینما,فیلم,سریال,داستان سریال واکینگ دد,بازیگران فیلم واکینگ دد,امتیازات سریال واکینگ دد,رتبه سریال واکینگ دد,بهترین سریال,بهترین سریال جهان,کاهش محبوبیت سریال واکینگ دد,فصل نهم سریال واکینگ دد, Walking Dead Season 9, Bridge, Walking Dead

با مقایسه آمار به دست آمده قسمت دوم فصل نهم، مشاهده می شود این قسمت با کاهش ۲۰ در صدی امتیازات روبرو شده است که باعث کاهش بیش از بیش امتیازات کلی این سریال می شود. علاوه بر آن باید ذکر که علا رقم بالا و پایین هایی که از زمان شروع چخش سریال مردگان متحرک شاهد آن بودیم هیچ کاه تعداد تماشاگران تا به این حد افت نکرده بوده است. در واقع سریال در حال تجربه بدترین وضعیت ممکن خود است.

حال باید دید سرمایه گذاران سریال چه استراتژی هایی برای حل این مشکل ارائه خواهد داد.

 

 


بیشتر بخوانید:

آقای Andrew Lincoln به سریال The Walking Dead باز می ‌گردد

اسپویل داستانی فیلم جدید Hellboy با توجه به کامیک بوک ها

منبع:

IGN

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات