اطلاعات سری فیلم X-Men: Dark Phoenix در فضای مجازی منتشر شد

اطلاعات سری فیلم X-Men: Dark Phoenix در فضای مجازی منتشر شد

امیر پورمحمد ۰۶ مهر ۱۳۹۷ نظرات

روز گذشته جمعی از هکر ها از انتشار اطلاعات سری فیلم فینیکس سیاه (X-Men: Dark Phoenix) در فضای مجازی سخن گفتند. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار فیلم یا نقد و برسی فیلم و همچنین تریلر فیلم را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

چند سالی است که کمپانی های فیلم سازی در معرض خطر از سوی هکر ها قرار گرفته اند. هکر ها در این چند ساله با تحدید های خود در برخی مواقع توانسته اند چندین میلیون دلار از سازندگان فیلم باج گیری کنند. به عنوان مثال چندی پیش فیلم دزدان دریایی کارائیب: مردان مرده سخن نمی گویند (Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales) توسط هکر ها ماه ها قبل تر از تاریخ رسمی اکران دزدیده شد. از آنجایی که تحدید هکر مبنی بر دریافت جایزه نقدی توسط کمپانی دیزنی (Disney) قبول نشد این فیلم چندین ماه قبل از اکران وارد بازار شد.

هک شده فینیکس سیاه

این بار نیز کمپانی فاکس (Fox) مورد حمله هکر ها قرار گرفته است. جمعی از هکر ها در فضای مجازی ادعای به دست آوردن برنامه ریزی قبل از اکران این فیلم را کرده اند. با توجه به گفته این هکر ها، اطلاعاتی از قبیل زمان انتشار تریلر ها و تمام پوستر های ساخته شده برای این فیلم از جمله پوستر اختصاصی فیلم را در دست دارند. البته تا کنون هیچ درخواست مالی توسط این هکر ها صورت نگرفته است. از سویی نیز برخی افراد ادعای به دست آوردن این اطلاعات را از فضای مجازی کرده اند. این عمر نشان دهنده بی طرف بودن هکر ها و عدم در خواست پول از سوی آن ها را دارد.

 

البته تا کنون هیچ یک از این اخبار توسط کمپانی فاکس رد یا تائید نشده است. حال باید دید هکر های مورد بحث چه اقدامی را در نظر گرفته اند.

فیلم فینیکس سیاه برای اکران در تاریخ ۱۴ فوریه ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده است.

 

 


بیشتر بخوانید:

انتشار فیلم Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales توسط هکرها

تصاویر و اطلاعات جدید فیلم X-Men: Dark Phoenix  

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات