TGS 2018: گیم‌پلی جدید بازی Days Gone

TGS 2018: گیم‌پلی جدید بازی Days Gone

احمد هاتفی ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ نظرات

استودیو Bend در جریان نمایشگاه Tokyo Game Show 2018، گیم پلی جدیدی از بازی Days Gone را منتشر کرده است که مبارزات این عنوان را تشان می دهد. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و برسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

در ویدیو جدید بازی Days Gone شاهد صحنه هایی از بخش های مختلف بازی هستیم. مبارزات و گان پلی قسمت جذابی از این گیم پلی هستند که همه منتظرش بودیم.

Days Gone عنوانی جهان باز و اکشن است که با استفاده از موتور Unreal Engine 4، گرافیک زیبایی را نیز به تصویر می‌ کشد که فضای آخرالزمانی بازی و آب و هوای بارانی‌ اش را جذاب‌ تر می‌ کند.

در این گیم پلی نحوه مبارزه با زامبی ها که «فریکر» نامیده می شوند نشان داده می شود. علاوه بر این نحوه به‌دست آوردن آیتم‌ های مختلف و استفاده از اشیای گوناگونی که در محیط بازی قرار گرفته‌ اند نیز نمایش داده می‌ شود.

Bend Studio٬ Days Gone٬ PlayStation٬ Tokyo Game Show 2018٬ TGS 2018٬ اخبار بازی٬ اطلاعات بازی٬ بازی زامبی کشی

Days Gone

 

مواجهه با خیل عظیمی از فریکرها نیز از جمله بخش‌ های چالش برانگیز بازی است که جان سالم به در بردن از آن به این راحتی‌ ها ممکن نخواهد بود.

این گیم پلی نشان می دهد که بازی در زمینه حفظ نرخ فریم بالا، حتی در صحنه‌ های شلوغ بسیار توانا است که نشان می‌ دهد احتمالا نسخه نهایی بازی هم از لحاظ گرافیکی با مشکل خاصی روبرو نخواهد شد.

Bend Studio٬ Days Gone٬ PlayStation٬ Tokyo Game Show 2018٬ TGS 2018٬ اخبار بازی٬ اطلاعات بازی٬ بازی زامبی کشی

Days Gone

 

یکی از ویژگی های کلیدی بازی Days Gone که در تریلر نیز تاحدودی مشخص نشان داده می‌ شود، این است که کاراکتر شما دائما باید در حال حرکت بین محل‌ های مختلف باشد و ماندن در یک مکان چندان ایده مطمئن و امنی به نظر نمی‌ رسد.

بازی Days Gone در تاریخ ۳ اسفند بطور انحصاری برای پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

 برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

 

 


بیشتر بخوانید:

تصویر جدید بازی Days Gone

TGS 2018: مبارزات با زامبی‌ها در بازی Days Gone

گیمزکام ۲۰۱۸: تصاویر جدید Days Gone

ویدیو: تاریخ انتشار بازی Days Gone معلوم شد

تاریخ عرضه بازی Days Gone تا سال ۲۰۱۹ تاخیر خورد

منبع:

AOTF

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات