حضور شخصیت های فیلم Fantastic Four در فیلم Deadpool 2

حضور شخصیت های فیلم Fantastic Four در فیلم Deadpool 2

امیر پورمحمد ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ نظرات

احتمال حضور شخصیت های فیلم چهار شگفت انگیز (Fantastic Four) در ورژن مخصوص ادیت شده فیلم ددپول دو (Deadpool 2) وجود دارد. با گیمر همراه باشید.

 

همان گونه که شاهد بودیم، فیلم ددپول دو شاهد حضور شخصیت های بسیاری از دنیای کامیک مردان ایکس (X-Men) بود. از شخصیت های اصلی سری فیلم ها (البته در حد چند ثانیه) تا معرفی شخصیت های جدید، همگی دیدن فیلم ددپول دو را لذت بخش کرده اند. اما هم اکنون پس از پخش خبری مبنی بر حضور دوباره کارگردان مجموعه یعنی آقای تیم میلر (Tim Miller)، انتظار می رود شاهد سورپرایز های بیشتری از حضور شخصیت های کامیک در فیلم باشیم.

گیمر,فیلم,سینما,فیلم جدید,چهار شگفت انگیز,چهار شگفت انگیز در فیلم ددپول,شخصیت های فیلم ددپول دو,شخصیت های کامیک ددپول,حضور شخصیت های فیلم چهار شگفت انگیز در ددپول دو,چهار شگفت انگیز 2018,شخصت های کامیک مردان ایکس, Deadpool 2, Fantastic Four, Tim Miller, X-Men

چندی پیش در ادامه انتشاری تصاویر هنری از فیلم، متوجه شدیم شخصیت Blaquesmith قرار بوده است در فیلم ددپول دو حضور داشته باشد. هم اکنون با پخش تصاویر هنری بیشتری از فیلم کاشف به عمل آمده است که تیم چهار شگفت انگیز نیز قرار بوده است در فیلم حضور کوتاهی داشته باشند.

این تصاویر هنری نشان دهنده این چهار شخصیت با ظاهر آخرین فیلم آن ها، یعنی چهار شگفت انگیز محصول سال ۲۰۰۵ است. اما به احتمال زیاد با توجه به نقد تند منتقدین و بی توجهی طرفداران به این فیلم و بازیگران آن، احتمال تغییر تیم بازیگری بسیار بالا بوده است و نشان دهنده اینت عمر است که این تصاویر در مرحله ابتدایی طراحی خود به سر می برند.

حال باید منتظر ماند و دید آیا در نسخه تدوینی کارگردان فیلم ددپول دو شاهد حضور تیم چهار شگفت انگیز خواهیم بود یا نه؟

 

 


بیشتر بخوانید:

فیلم DeadPool 2 رکورد شکنی می کند

ویدیو: تریلر فیلم Deadpool 2

منبع:

ComicBookMovie

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات