ریبوت فیلم اژدها وارد می شود ساخته می شود

ریبوت فیلم اژدها وارد می شود ساخته می شود

امیر پورمحمد ۰۶ مرداد ۱۳۹۷ نظرات

مذاکرات با دیوید لیچ (David Leitch) کارگردان ددپول ۲ (Deadpool 2) برای ساخت ریبوت فیلم اژدها وارد می شود (Enter the Dragon) ادامه دارد. با گیمر همراه باشید.

 

با توجه به اطلاعاتی به دست آمده از مصاحبه سایت ددلاین (Deadline) با آقای لیچ که امسال در حال ساخت فیلم پر طرفدار و محبوب ددپول ۲ بود، از آقای لیچ درخواست شده است تا ریبوت فیلم کلاسیک و به یاد ماندنی اژدها وارد می شود را بسازد. این فیلم به یاد ماندی محصول سال ۱۹۷۳ به کارگردانی بروس لی (Bruce Lee) است.

فیلم اژدها وارد می شود که آخرین فیلم آقای بروس لی قبل از مرگ نا به هنگامش بود، در هنگام اکرانش در سال ۱۹۷۳ توانست به فروش جهانی ۹۰ میلیون دلار برسد. این از سوی کنگره انتخاب گلچین فیلم ها به عنوان یکی از برترین فیلم های رزمی در سال ۲۰۰۴ انتخاب شده است.

فیلم,سینما,فیلم جدید,اژدها وارد می شود,ریبوت فیلم اژدها وارد می شود,فیلم های بروس لی,آخرین فیلم بروس لی,فیلم بروس لی 2018,اژدها وارد می شود 2, اژدها وارد می شود بروسلی, David Leitch, Enter the Dragon, Bruce Lee

داستان فیلم اژدها وارد می شود در مورد یک رزمی کار شائلین است که توسط سازمان جاسوسی بریتانیا برای نفوذ به جزیره ای برای شناسایی باند فروش مواد انتخاب شده است. سر کرده این باند خلاف کاری لرد هان هر ساله مسابقاتی رزمی برای انتخاب بزرگ ترین رزمی کار جهان برگزار می کند و این جاسوس به عنوان یک شرکت کننده در این مسابقه به این جزیره برده می شود.

آقای لیچ در چند ساله گذشته با کارگردانی فیلم اتمیک بلوند (Atomic Blonde) و ددپول دو توانست نام خود ر ا بر سر زبان ها به اندازد به گونه ای که اکنون کارگردانی فیلم های اکشنی همچون اسپیناف فیلم سریع و خشن (Fast & Furious) با نام هابز و شاو (Hobbs & Shaw) به وی سپرده شده است. علاوه بر آن کارگردانی احتمالی فیلم اقتباسی تام کلنسی (Tom Clancy) نیز در اختیار آقای لیچ است.

تا کنون زمان دقیقی برای اکران فیلم اژدها وارد می شود اعلام نشده است.

 

 


بیشتر بخوانید:

ریبوت فیلم Ace Venturaساخته می شود

جرد لتو در ریبوت فیلم Tron

ریبوت فیلم Men in Black ساخته می شود

اخبار جدید در مورد ریبوت فیلم Hellboy

منبع:

ComingSoon

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات