ویدیو: معرفی سه شخصیت بازی We Happy Few

ویدیو: معرفی سه شخصیت بازی We Happy Few

احمد هاتفی ۲۶ تیر ۱۳۹۷ نظرات

استودیو Compulsion Games به تازگی تریلری از بازی We Happy Few منتشر کرده و در آن به معرفی سه شخصیت حاضر در بازی پرداخته است. با گیمر همراه باشید.

 

بازی We Happy Few در نمایشگاه E3 2016 رونمایی شد و چندین سال است که در استودیو Compulsion Games در دست ساخت بوده است. زمانی که نسخه Early Access این عنوان منتشر شد بسیاری از بازیکنان اعلام کردند این بازی نیاز به کاراکترها ئو بخش داستانی جذابی نیاز دارد.

در تریلر جدید بازی We Happy Few اطلاعات خوبی برای علاقه مندان منتشر شده که معرفی سه شخصیت از مهم ترین آن ها می باشد.

در ادامه این تریلر مشاهده می کنیم که ساندگان قصد داشته اند با انتشار این ویدیو علاقه مندان را با اتمسفر بازی اشنا کنند و همچنین نمایی از سیستم مهارت ها و ماموریت ها به چشم می خورد.

سه کاراکتر اصلی بازی We Happy Few عبارتند از:

  • آرتور هاستینگز (Arthur Hastings)
  • سالی بویل (Sally Boyle)
  • آلی (Ollie)

در هنگام معرفی بازی تنها اطلاعاتی از آرتور به اشتراک گذاشته شد که از وی به عنوان یک مخترع ماهر یاد می شود. آرتوز در صورتی که با مشکلی روبرو شود با ساخت و ساز موانع را پشت سر می گذارد.

در آن سو شخصیت سالی بیشتر روی روند مخفی کاری تمرکز دارد طوری که با نزدیک شدن به دشمنان آن ها را به آرامی با سرنگ خود بی هوش می کند و در انتها آن ها را می کشد.

نبرد‌های گروهی هم به کاراکتر آلی سپرده شده، چرا که در این تریلر مشاهده می کنیم وی با دست هایش نیرو‌های نظامی را نقش بر زمین می کند و در صحنه ای دیگر با ساختن یک بمب، گروهی از دشمنان را از بین می برد.

بازی We Happy Few در تاریخ ۱۹ مرداد ماه برای پلتفرم های PS4 ،Xbox One و PC منتشر خواهد شد.

در ادامه می توانید تریلر جدید بازی We Happy Few را تماشا کنید.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات