نمرات بازی The Crew 2 مشخص شد

نمرات بازی The Crew 2 مشخص شد

احمد هاتفی ۱۴ تیر ۱۳۹۷ ۲

پس از مدت ها انتظار بالاخره بازی The Crew 2 منتشر شد و نمرات این عنوان ریسینگ از سوی سایت های معتبر دنیا اعلام گردیده است. با گیمر همراه باشید.

 

The Crew 2

The Crew 2,The Crew, Ubisoft ,Meta , Metacritic,نمرات بازی The Crew 2, تاریخ انتشار بازی The Crew 2

The Crew 2 یکی از مورد انتظارترین بازی های سال ۲۰۱۸ و همچنین ژانر ریسینگ هست که بسیاری آن را فراتر نسخه اولش می دانند چرا که در قسمت دوم نقشه ها متنوع تر شده و شاهد آب و هوای پویا نیز هستیم و مهم تر از همه آین که در این نسخه گیمر می تواند از ۳ دسته وسیله نقلیه برای مسابقه دادن استفاده کند.

این وسایل عبارتند از اتومبیل، هواپیما و قایق.

The Crew 2,The Crew, Ubisoft ,Meta , Metacritic,نمرات بازی The Crew 2, تاریخ انتشار بازی The Crew 2

بازی زمانی که معرفی شد بسیار پرمدعا بود و یوبیسافت اعلام کرده بود این عنوان می تواند با عناوین ریسینگ سطح اول برابری کند اما نمراتی که این بازی دریافت کرده است این گفته را تایید نمی کند ولی تجربه این عنوان برای علاقه مندان به سبک ریسینگ قطعا هیجان انگیز خواهد بود.

در ادامه می توانید نقدها و نمرات مربوط به بازی The Crew 2 را از دید سایت های معتبر جهان مشاهده کنید.

گیمزرادار: ۷۰ از ۱۰۰

The Crew 2 در اکثر زمینه ها یک دنباله موفق است. با این حال برخی مشکلات هم در بازی وجود دارند که مانع از تبدیل شدن آن به یک اثر بی‌  نقص می‌ شوند.

دیستراکتوید: ۷۰ از ۱۰۰

به نظر من سازندگان بازی The Crew 2 با اضافه کردن هواپیما و قایق به بازی، تصمیم درستی در راستای بهتر کردن آن گرفتند و آزادی عملی که بازی به بازیکنانش برای هدایت وسیله مورد علاقه شان میدهد هم قابل تحسین است.

آی‌جی‌ان: ۷۰ از ۱۰۰

The Crew 2 یک بازی آرکید بزرگ، جذاب و سرگرم کننده است؛ بازی که به شما اجازه می دهد با یک خودروی F1 در سطح شهر ویراژ دهید یا با یک هواپیما با نهایت سرعت در آسمان پرواز کنید.

با این حال بازی مشکلاتی دارد که مانع از رسیدن آن به پتانسیل نهایی اش می شوند؛ مشکلاتی مثل کمبود رویداد‌ها که از قضا بهترین بخش بازی هم هستند، ولی تعداد‌شان کم است و همچنین نبود حالت PvP که واقعا تو ذوق می زند.

گیم اینفورمر: ۶۰ از ۱۰۰

به جز یک سری دقایق کوتاه، The Crew 2 در مجموع آنطور که باید و شاید هیجانانگیز و جذاب نیست و چنین مشکلی چه در زمینه گیم پلی، چه در زمینه رویداد‌ها و چه در زمینه طراحی جهان بازی دیده می شود.

 

میانگین نمرات بازی The Crew 2

  • متاکریتیک: ۶۷
  • اوپن کریتیک: ۶۷

منبع:

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات
  1. مهدی روزافزون گفت:

    خداقوت خیلی جالب بود