ویدیو: بازی Generation Zero معرفی شد

ویدیو: بازی Generation Zero معرفی شد

احمد هاتفی ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ نظرات

سازنده سری بازی های Just Cause، استودیو Avalanche در جدیدترین اخبار با انتشار تریلری بازی جدید خود را رونمایی کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

استودیو Avalanche در چند وقته اخیر نشان داده که در سال گذشته بسیار پرکار بوده و به نظرات کاربرانش اهمیت داده و به دنبال ساخت عناوینی رفته که گیمرها از آن ها خواسته بودند.

همین چند هفته پیش بازی Rage 2 معرفی شد که البته با همکاری استودیو id Software این عنوان را تهیه کرده است. همچنین روز گذشته بازی Just Cause 4 از سوی شبکه استیم لو رفت و این نشان می دهد که این استودیو سوئدی کاملا دست پر سراغ طرفدارانش می آید.

اما امروز تریلری از یک بازی جدید منتشر شد که نشان می دهد با چه عنوانی مواجه هستیم. Generation Zero نام این اثر می باشد.

Generation Zero, Just Cause 3,Mad Max , Avalanche Studio ,id Software ,تاریخ انتشار بازی Generation Zero,تریلر بازی Generation Zero

Generation Zero یک بازی تیراندازی اول شخص و جهان باز در دهه ۱۹۸۰ و در کشور سوئد جریان دارد. همانطور که از تریلر معرفی آن مشخص است، بازی Generation Zero از کلیشه های دهه ۸۰ میلادی از جمله مدل مو و نحوه پوشش پیروی می کند.

با این حال وجود ربات هایی که قصد جان شما را دارند و لازم است برای بقا با آن ها مبارزه کنید، ویژگی است که در آثار مربوط به این مقطع زمانی مشاهده نشده است.

Generation Zero, Just Cause 3,Mad Max , Avalanche Studio ,id Software ,تاریخ انتشار بازی Generation Zero,تریلر بازی Generation Zero

در تریلر منتشر شده سلاح های مختلفی از جمله اسنایپر، مسلسل، توپ بدون لگد و نارنجک مورد استفاده قرار می گیرد.

استودیو Avalanche اعلام کرده است که کاربران می توانند بصورت تک نفره و یا بصورت Co-Op تا سقف ۴ نفر به تجربه بازی بپردازند. در ساخت این عنوان از موتور بازی سازی Apex استفاده شده است. Avalanche از این موتور قبلا در ساخت عناوینی همچون Just Cause 3 و Mad Max بهره برده است.

در ادامه می توانید تریلر رونمایی از بازی Generation Zero را تماشا کنید. این عنوان در سال ۲۰۱۹ روانه بازار خواهد شد.

برای تماشای ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

منبع:

Polygon

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات