بازی Detroit: Become Human پادشاهی کریتوس را به پایان رساند

بازی Detroit: Become Human پادشاهی کریتوس را به پایان رساند

احمد هاتفی ۰۹ خرداد ۱۳۹۷ نظرات

چندین هفته بود که بازی God of War در صدر چارت بازی های پرفروش بریتانیا قرار می گرفت، با انتشار بازی Detroit: Become Human این جایگاه از دست کریتوس خارج شد. با گیمر همراه باشید.

 

بازی God of War به مدت ۵ هفته متوالی توانست صدرنشین چارت بازی های پرفروش کشور انگلستان شود و از این حیث توانست بین عناوین انحصاری رکورد ثبت کند.

اما این هفته بازی Detroit: Become Human منتشر شد که بسیار مورد انتظار بود و یکی از انحصاری های جذاب پلی استیشن ۴ محسوب می شود. با انتشار این عنوان God of War مقام نخست را از دست داده و به رده ۵ سقوط کرده است.

بازی State of Decay 2 نیز ین هفته منتشر شده است و انحصاری ایکس باکس وان می باشد.

Detroit: Become Human,State of Decay 2 ,Dark Souls Remastered ,Top 10 ,UK Chart,چارت انگلستان,چارت بازی‌ های پرفروش انگلستان

این عنوان زامبی محور که در فضایی آخرالزمانی روایت می شود، توانسته نسبت به نسخه اولش بهبودهای چشم گیری داشته باشد و در اولین هفته انتشارش در ده دوم چارت انگلستان بایستد.

عنوان Dark Souls Remastered که ریمستر نسخه اول این مجموع است این هفته برای کنسولهای نسل هشتمی عرضه شد و توانسته فروش خوبی را از خود به جای بگذارد و رده سوم این هفته چارت انگلستان را بنام خود زده است.

بازی فیفا ۱۸ که هفته گذشته در رده دوم قرار داشت این هفته با انتشار عناوین جدید ۲ پله سقوط داشته است و به جایگاه ۴ رضایت داده است.

بازی Far Cry 5 هم این هفته با سقوط همراه بوده و نسبت به هفته پیش یک رتبه افت داشته و جایگاه ششم را ازآن خود کرده است.

جالب ترین عنوان این چارت مربوط به بازی Overwatch: Game of the Year Edition می شود که این هفته صعودی ۳۳ پله ای داشته است و با این فروش چشمگیر این هفته توانسته رتبه هفتم را در اختیار بگیرد.

بازی Destiny 2 نسبت به هفته گذشته ۵ پله صعود داشته و در رده هشتم ایستاده و به جمع ده بازی پرفروش بازگشته است.

بازی Fallout 4 هم هفته گذشته در رده ۱۲ قرار گرفته بود و این هفته جایگاه خود را با رده نهمی عوض کرده است. در نهایت شاهد بازی Mario Kart 8 Deluxe هستیم که نسبت به هفته گذشته دو رده سقوط داشته است.

در ادامه می توانید لیست کامل ۱۰ بازی پرفروش این هفته کشور انگلیس را مشاهده کنید:

  1. Detroit: Become Human
  2. State of Decay 2
  3. Dark Souls Remastered
  4. FIFA 18
  5. God of War
  6. Far Cry 5
  7. Overwatch: Game of the Year Edition
  8. Destiny 2
  9. Fallout 4
  10. Mario Kart 8 Deluxe

منبع:

Chart Track

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات