ویدیو: تبلیغات شخصیت کانر در بازی Detroit: Become Human

ویدیو: تبلیغات شخصیت کانر در بازی Detroit: Become Human

احمد هاتفی ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ نظرات

در تبلیغات جدید بازی Detroit: Become Human شاهد معرفی شخصیت کانر هستیم که یکی از کاراکترهای برجسته این عنوان محسوب می شود. با گیمر همراه باشید.

 

سونی در تریلری جدید و کوتاه از بازی Detroit: Become Human به معرفی شخصیت کانر پرداخته است که یکی از اندوریدهای وفادار در دنیای بازی به حساب می آید.

تمرکز این ویدیو روی انتخاب های کاراکترها در بازی است که به طور کلی به وسیله بازیکنان گرفته می شوند، اما این بار همه چیز درباره کانر است.

Detroit: Become Human,Detroit,PS4 , Sony,Quantic Dream,تاریخ انتشار بازی Detroit: Become Human, داستان بازی Detroit: Become Human

در ادامه اطلاعاتی درباره شخصیت کانر آمده است:

کانر نمونه ای اولیه است که با نام RK800 توسط سایبر لایف ساخته شده است.

هدف از ساخت او این است که با ارائه ی خدمات تکنولوژیکی مختلف، کارآگاهان جنایی را در حل پرونده هایشان کمک کند. کانر به طرز خیره کننده ای باهوش است و برخوردی سرد و از پیش تعیین شده دارد.

او برای این ساخته شده است که ماموریت ها را به پایان برساند و برای رسیدن به هدفش از هیچ تلاشی دریغ نمی کند. زمانی که نخستین گزارش ها از رفتار غیرعادی اندرویدهای شهر به سایبرلایف رسید، آن ها تصمیم گرفتند که این نمونه ی اولیه را ارسال کنند تا در روند بررسی این پرونده، کارآگاهان پلیس شهر دیترویت را یاری کند.

کانر پیشتر نیز بارها در شرایط شبیه سازی شده مورد آزمایش قرار گرفته، اما این پرونده نخستین ماموریت جدی و واقعی او است.

Detroit: Become Human,Detroit,PS4 , Sony,Quantic Dream,تاریخ انتشار بازی Detroit: Become Human, داستان بازی Detroit: Become Human

کانر در این پرونده باید به ستوان «هنک اندرسون» که کارآگاهی تحقیر شده و به شدت معتاد به الکل است و از قضا از اندرویدها نیز تنفر عجیبی دارد، کمک کند. کانر باید در مواجهه با او از مدار روانشناسی اش بهره گیرد تا بتواند احترام همراهان خود را به دست آورد و حقیقت را درباره ی پرونده‌ی اندرویدهای نافرمان بیابد.

بازی دتروید در تاریخ ۴ خرداد بطور انحصاری برای پلی استیشن ۴ منتشر می شود.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات