اطلاعات جدید کنفرانس سونی در نمایشگاه E3 2018

اطلاعات جدید کنفرانس سونی در نمایشگاه E3 2018

احمد هاتفی ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ نظرات

کمپانی سونی در اخبار جدیدی تاریخ دقیق برگزاری کنفرانس خود در نمایشگاه E3 2018 را مشخص کرده است و اطلاعات دیگری را هم به اشتراک گذاشته است. با گیمر همراه باشید.

 

کم کم به نمایشگاه E3 2018 نزدیک می شویم و همانطور که می دانید سونی یکی از اعضای ثابت این نمایشگاه می باشد.

سونی چندی پیش زمان برگزاری کنفرانس خود را مشخص کرده بود اما این بار تاریخ دقیق به همراه ساعت برگزاری منتشر شده است و در کنار اطلاعات تکمیلی درباره برنامه های این کمپانی نیز عرضه شده است.

شاون لیدن، مدیر استودیو‌های جهانی کمپانی سونی، در جریان بلاگ کست پلی استیشن اطلاعاتی از برنامه های این شرکت برای نمایشگاه امسال ارائه کرد.

طبق اعلام لیدن، سونی امسال هم در E3 2018 حضور خواهد داشت و برنامه مخصوص خود را اجرا خواهد کرد. با این حال نمایش امسال، تفاوت زیادی از نظر سبک با کنفرانس سال های گذشته این شرکت خواهد داشت و به سبک و سیاق جدیدی برگزار می شود.

E3 2018,Sony,PlayStation, Death Stranding , The Last of Us Part II , تاریخ برگزاری کنفرانس sony در نمایشگاه e3 2018 ,کنفرانس سونی در نمایشگاه E3 2018

طبق انتظارات سونی قصد دارد روی چهار بازی انحصاری خود مانور دهد و برنامه های جدی برای آن ها در فکر دارد. در این نمایشگاه شاهد نمایش هایی از عناوین Death Stranding، Ghost of Tsushima، Spider-Man و The Last of Us Part II خواهیم بود.

شاون لیدن در پاسخ به شایعه معرفی کنسول جدید پلی استیشن اعلام کرده است که هیچ محصول سخت افزاری در این مراسم رونمایی نخواهد شد و تنها شاهد نمایش هایی از بازی های ویدیویی خواهیم بود.

در ادامه لیدن کمی بیشتر به جزییات برنامه این شرکت در E3 2018 اشاره کرد:

بر این اساس، در این مراسم شاهد ارائه گزارشی جدید از فرایند ساخت بازی Death Stranding خواهیم بود و جزییات دقیق تری از بازی Ghost of Tsushima ارائه خواهند شد.

در ادامه شاهد ارائه اطلاعاتی جدید از Spider-Man خواهیم بود که احتمالا، یک تریلر جدید از بازی خواهد بود و در نهایت، سونی اطلاعات بیشتری از روند ساخت و شرایط فعلی بازی The Last of Us Part 2 به اشتراک خواهد گذاشت.

کنفرانس کمپانی سونی در نمایشگاه E3 2018، ساعت ۵:۳۰ صبح روز ۲۲ خرداد به وقت ایران برگزار خواهد شد و از طریق یوتیوب، توییچ و فیسبوک هم به صورت زنده قابل تماشا خواهد بود.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات