شایعه: بازی Cyberpunk 2077 در نمایشگاه E3 2018 حضور خواهد داشت

شایعه: بازی Cyberpunk 2077 در نمایشگاه E3 2018 حضور خواهد داشت

احمد هاتفی ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ نظرات

به تازگی شایعاتی از استودیو CD Projekt Red به گوش می رسد که اعلام داشته بازی جدید این استودیو در نمایشگاه E3 2018 حضور خواهد داشت. با گیمر همراه باشید.

 

CD Projekt Red یکی از مهم ترین و محبوب ترین استودیوهای بازی سازی می باشد که در کارنامه خود سری ویچر را یدک می کشد.

به تازگی شایعاتی درباره این استودیو لهستانی به گوش می رسد که اعالم می دارد شاهد نمایشی یک ساعت از این استودیو با محوریت بازی Cyberpunk 2077 خواهیم بود.

با توجه به شایعاتی که اخیرا پیرامون این بازی شکل گرفته، در E3 امسال باید منتظر چیزی فراتر از مواردی که ذکر شد باشیم. در ژانویه (دی – بهمن) گذشته، شایعاتی در مورد بازی Cyberpunk 2077 فضای مجازی را پر کرد؛ این شایعات چنین موضوعی را متذکر میشد که در E3 امسال، قرار است یک دمو از این بازی به صورت زنده و پشت درب های بسته پخش شود.

مدارک جدیدی که اکنون در دسترس است، صحت این شایعه را بیش از پیش تایید می کند.

در ادعای جدیدی «فرانچسکو فاسِتی»، یکی از ادیتورهای وبسایت Everyeye، اعلام کرده است که او در نمایشی یک ساعته که قرار است به میزبانی کمپانی CD Projekt Red در E3 2018 برگزار شود، شرکت خواهد کرد.

با توجه به صحبت او می توان این‌گونه برداشت کرد که کمپانی لهستانی CD Projekt Red، علاوه بر نمایش بازی خود در یکی از کنفرانس های بزرگ، یک گیم پلی یک ساعته فقط برای اصحاب رسانه به نمایش خواهد گذاشت؛ دقیقا مانند روندی که این استودیو برای معرفی The Witcher 3 طی کرد.

این نمایش پشت درهای بسته بسیار آزار دهنده خواهد بود چرا که فعلا علاقه مندان نخواهند توانست تصویری از این عنوان داشته باشند ولی جنبه خوب این است که پس از کنفرانس بسیاری از اطلاعات رو خواهد شد و باید منتظر سیلی از اخبار در این مورد باشیم.

بازی Cyberpunk 2077 در زمان نامعلومی برای PS4 ،Xbox One و PC عرضه خواهد شد.

منبع:

PushSquare

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات