ویدیو: معرفی کامل بازی Shadow of the Tomb Raider

ویدیو: معرفی کامل بازی Shadow of the Tomb Raider

احمد هاتفی ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ نظرات

کمپانی Square Enix طبق قولی که داده بود، امروز (۷ اردیبهشت ۹۷) بازی Shadow of the Tomb Raider را بطور کامل رونمایی کرد. با گیمر همراه باشید.

 

چندی پیش بود که شایعات فراوانی درباره نسخه جدید سری تامب رایدر به گوش می رسید و بالاخره اسکوئر انیکس سکوت خود را شکست و تنها نام بازی را تایید کرد و اعلام شد که بعدا اخبار بیشتری از این عنوان منتشر خواهد شد.

طبق قول Square Enix بازی Shadow of the Tomb Raider امروز با انتشار تریلری کاملا معرفی شد و باید منتظر حضور قدرتمند این کمپانی در نمایشگاه E3 2018 باشیم.

کمپانی اسکوئر انیکس در جریان ارائه اطلاعات جزئی اش در مورد Shadow of the Tomb Raider گفته بود:

«همراه با لاراکرافت، لحظاتی را تجربه کنید که Tomb Raider بودن او را تعریف می کنند. بازی Shadow Of The Tomb Raider، سومین و آخرین قسمت از سه گانه‌ ای قهرمانانه است که به ریشه های لاراکرافت می پردازد.

هواداران برای اینکه بازی را زودتر تجربه کنند و با توسعه دهندگان در یکی از سه رویداد منحصر به فردی که در آمریکا برگزار می شود دیدار کنند، می توانند به سایت رسمی این بازی سر بزنند.»

در جریان ویدیو معرفی بازی شاهد این هستیم که لارا کرافت حال با تجربه تر از همیشه است و قصد دارد به معبدی برسد. دسران معبد می خواهند فردی را قربانی کنند ولی لارا باید در اسرع وقت خود را به آنجا برساند و رای این کار باید سربازان و دشمنانش را به راه های مختلفی از جمله مخفی کاری از سر راهش بردارد.

بازی Shadow of the Tomb Raider در تاریخ ۲۳ شهریور ۹۷ برای پلتفرم های Xbox One ،PS4 و PC عرضه خواهد شد.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات