تاریخ برگزاری مراسم BlizzCon 2018 مشخص شد

تاریخ برگزاری مراسم BlizzCon 2018 مشخص شد

احمد هاتفی ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ نظرات

کمپانی بلیزارد در اخبار جدیدی تاریخ برگزاری رویداد BlizzCon 2018 را اعلام کرده و همچنین اطلاعاتی را درباره نحوه خرید بلیط های این مراسم منتشر کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

BlizzCon یکی از رویدادهای مهم گیمینگ می باشد که هر ساله توسط کمپانی بیلزارد برپا می شود.

سال ۲۰۱۷ شاهد انتشار اخباری با محوریت بازی های World of Warcraft، Hearthstone و بازی های دیگر در بلیزکان بودیم. حال در جدید‌ترین اخبار بازی، Blizzard زمان برگزاری رویداد بلیزکان ۲۰۱۸ را اعلام کرده که بر اساس آن، این رویداد روز‌های ۱۱ و ۱۲ آبان امسال در شهر آناهایم کالیفرنیا برگزار خواهد شد.

 

بلیط‌های مراسم BlizzCon 2018 در روز‌های ۱۹ و ۲۲ اردیبهشت امسال به فروش می رسند و قیمتی معادل ۲۰۰ دلار خواهند داشت. با خرید این بلیط ها، امکان شرکت در مراسم فراهم می شود و در ضمن خریداران جوایزی قابل استفاده در بازی های مختلف بلیزارد را دریافت می کنند.

افرادی هم که شانس حضور در کالیفرنیا را ندارند، می توانند با خرید بلیط مجازی مراسم را به شکل لایو استریم تماشا کنند. جزییات بیشتر در مورد بلیط مجازی و همچنین قیمت و شرایط آن، به زودی اعلام خواهد شد.

BlizzCon 2018,BlizzCon, Blizzard,World of Warcraft,StarCraft 2 ,مراسم BlizzCon 2018, تاریخ برگزاری مراسم BlizzCon 2018

بلیزارد در ادامه اعلام کرده است که طرفداران می توانند در هفته افتتاحیه بلیزکان (BlizzCon Opening Week) شرکت کنند. در این رویداد که بین روز‌های ۳ تا ۷ آبان برگزار خواهد شد، مسابقات eSport مختلفی برگزار می شوند که علاقه مندان می توانند از نزدیک آن ها را با خرید بلیط تماشا کنند.

رقابت های حاضر در مراسم BlizzCon 2018:

  • دور اول مسابقات World Championship Series Finals بازی StarCraft 2
  • رقابت های Global Championship Finals بازی Heroes of the Storm
  • رقابت های Arena World Championship Finals بازی World of Warcraft اشاره کرد.
  • دور فینال هر سه بازی هم در ایام برگزاری خود بلیزکان ۲۰۱۸ جریان خواهد داشت.

منبع:

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات