ویدیو: مقایسه گرافیکی ریمستر بازی Dark Souls با نسخه اصلی

ویدیو: مقایسه گرافیکی ریمستر بازی Dark Souls با نسخه اصلی

احمد هاتفی ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ نظرات

به تازگی ویدیویی منتشر شده است که مقایسه گرافیکی بین نسخه ریمستر بازی دارک سولز با نسخه اصلی آن را به تصویر می کشد. با گیمر همراه باشید.

 

چندی پیش بود که اعلام شد نسخه ریمستر بازی Dark Souls برای کنسول های نسل هشتمی منتشر خواهد شد. حال شاهد مقایسه گرافیکی آن با نسخه اصلی بازی هستیم که برای کنسول های نسل هفتمی عرضه شده بود.

البته بازی Dark Souls: Remastered روی کنسول های میان نسلی با رزولوشن ۴K آپ اسکیل شده اجرا می شود، اما نسخه کامپیوتر، از رزولوشن ۴K واقعی پشتیبانی خواهد کرد.

این ریمستر همچنین روی ایکس باکس وان و پلی‌استیشن ۴ معمولی با رزولوشن ۱۰۸۰p و نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا می شود و نسخه سوییچ هم در حالت دستی رزولوشن ۷۲۰p با ۳۰ فریم بر ثانیه و در حالت متصل به تلویزیون هم رزولوشن ۱۰۸۰p با ۳۰ فریم بر ثانیه را ارائه خواهد کرد.

در بازی‌های ریمستر میزان ارتقا گرافیکی بازی در مقایسه با نسخه اصلی از اهمیت بالایی برخوردار است. امروز ویدیویی از مقایسه نسخه ریمستر بازی با نسخه اصلی منتشر شده است که در آن، می توان این بهبود‌ها را مشاهده کرد.

در این ویدیو، نسخه ریمستر روی کنسول PS4 Pro اجرا شده و نسخه اصلی، مربوط به کنسول پلی استیشن ۳ است.

همچنین کمپانی بندای نامکو در کنار این ویدیو لیستی از تغییرات منتشر کرده است:

  • بیشترین تعداد بازیکنان در نسخه ریمستر از ۴ به ۶ افزایش داشته است
  • برای این که بتوانید با ۶ نفر بازی کنید، به آیتم The Dried Finger نیاز خواهید داشت که این آیتم، از قسمت Painted World of Ariamis به فروشنده قسمت Undead Burg منتقل شده است تا بازیکنان بتوانند سریع‌تر آن را به دست بیاورند
  • تغییراتی هم در سیستم تنظیم سطح بازی اعمال شده است و برای مثال، در صورتی که سطح بازیکن مهمان از سطح بازیکن میزبان بالاتر باشد، درجه سختی بازی به شکل متناسبی تنظیم خواهد شد.
  • به جز Estus Flask‌ها استفاده از سایر آیتم های احیای سلامتی (Healing) در نبرد‌های PvP غیرممکن خواهد بود تا شاهد نبرد‌های بسیار طولانی و خسته کننده نباشیم.
  • امکان فعال یا غیرفعال کردن Global Matchmaking

ریمستر بازی دارک سولز در تاریخ ۴ خرداد برای پلتفرم های PC ،PS4 ،Xbox One و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات