پروژه ساخت بازی God of War به پایان رسید

پروژه ساخت بازی God of War به پایان رسید

احمد هاتفی ۰۵ فروردین ۱۳۹۷ نظرات

کارگردان بازی God of War، آقای کوری بارلوگ در اخبار جدیدی اعلام کرده است که کار ساخت و توسعه این عنوان به پایان رسیده و رسما آن را گلد اعلام کرد. با گیمر همراه باشید.

 

زمانی تا انتشار بازی مورد انتظار بازی God of War باقی نمانده است و در همین راستا کارگردان این عنوان خبری را منتشر کرده است که نشان می دهد کار ساخت بازی اتمام پیدا  کرده است.

بی شک God of War از بزرگ ترین و مورد انتظارترین عناوین سال ۲۰۱۸ است که به نقل از کوری بارلوگ آن ها یک قدم دیگر به انتشار بازی نزدیک تر شده اند و این بار کار ساخت بازی را به پایان رسانده اند.

Cory Barlog,God Of War ,PS4,Sony,پلی استیشن 4

Gold Master لفظی است که بازی سازان در هنگام اتمام ساخت یک عنوان به کار می برند که در جدیدترین اخبار خدای جنگ نیز شاهد آن هستیم. البته برای راحتی کار از کلمه گلد بیشتر استفاده میشود.

در راستای این موضوع بارلوگ توییتی را منتشر کرده و در کنار آن عکسی را گذاشته است که تمامی کارکنان این پروژه را نشان می دهد و همچنین دیسکی را که حاوی نسخه گلد بازی می باشد را به تصویر می کشد.

متن توییت جدید بارلوگ:

«God Of War گلد شد؛ آره! از تک تک افراد شگفت انگیزی که سخت کار کردند تا این اتفاق بیفتد تشکر می کنم. هیچ کلمه یا Emojiای نمی تواند عشق من به شما را نشان دهد. ایستگاه بعدی، ۲۰ آوریل!

کوری بارلوگ، ۲۲ مارس ۲۰۱۸»

بازی God Of War در تاریخ ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ برای پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات