ویدیو: معرفی ۳ شخصیت اصلی بازی Detroit: Become Human

ویدیو: معرفی ۳ شخصیت اصلی بازی Detroit: Become Human

احمد هاتفی ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ نظرات

وب سایت پلی استیشن، در تازه ترین اخبار بازی Detroit: Become Human تریلرهایی را عرضه کرده و به معرفی بیشتر سه شخصیت اصلی این عنوان پرداخته است. با گیمر همراه باشید.

 

Detroit: Become Human یکی از انحصاری های مورد انتظار می باشد که حرف و حدیث درباره این عنوان بسیار است.

وبسایت Playstation تریلرهایی را منتشر کرده است که اطلاعات تکمیلی درباره ی شخصیت های اصلی را ارائه می دهند و همچنین باعث می شوند تا کاراکترهای این عنوان را بهتر بشناسیم.

کارا – مدل AX400

کارا یک اندروید مدل AX400 با هدف انجام کارهای خانگی توسط کمپانی Cyberlife تولید شده است. AX400 طراحی ساده ای دارد؛ این مدل ها ساخته شده اند تا کارهای معمول خانه ها را انجام دهند و از کودکان مراقبت کنند.

آن ها توانایی این را دارند که به ۳۰۰ زبان زنده‌ ی دنیا صحبت کنند، بیش از ۹۰۰۰ نوع غذا درست کنند و به کودکان در انجام تکالیف مدرسه شان کمک کنند.

صاحب کارا، یک راننده ی تاکسی سابق به نام «تاد» است که به تازگی از کار اخراج شده است. او مردی غیر قابل پیش‌بینی و عجیب و غریب است و دختری به نام آلیس دارد که کارا را به مراقبت از او امر کرده است.

Detroit: Become Human,Detroit,PS4,Quantic Dream,Playstation,تاریخ انتشار بازی Detroit: Become Human,داستان بازی Detroit: Become Human

به دلیل رخ دادن برخی اتفاقات ناگوار، کارا و آلیس متوجه می‌ شوند که دیگر جایشان در خانه‌ ی تاد امن نیست و این مرد با مشکلات روانی که دارد، هر لحظه ممکن است به کارا یا حتی دختر خودش آلیس هم صدمه بزند. آن ها به همراه یکدیگر از خانه ی تاد فرار می‌ کنند و تلاش می‌ کنند به آزادی برسند.

با فرار کردن از خانه‌ی تاد آن‌ ها می توانند دنیای بیرون و همه‌ ی ویژگی‌ های ترسناکش را ببینند؛ دنیایی از هم گسیخته و مخروبه که جنگ و خشونت بر آن حکمفرمایی می‌ کند. دیدن این دنیا باعث می‌ شود آن‌ ها بتوانند نیرویی را که باعث وابستگی شان به یکدیگر می‌‌ شود حس کنند و قدرتش را بفهمند.

کارا و آلیس سفر دراز خود را در کنار یکدیگر ادامه می‌ دهند، خشونت و نفرت حاکم بر این دنیا را نظاره می‌ کنند و صدالبته با آنان که هنوز به این دنیا امیدوارند، همدل می شوند.

 

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

 

مارکوس – مدل RK200

مارکوس اندرویدی است که به یکی از نقاشان معروف شهر یعنی کارل منفرد تعلق دارد. منفرد مردی سالخوره می باشد که نمی تواند راه بورد. مارکوس ابتدا از دیدگاه کارل فقط یک ماشین معمولی بود، اما پس از گذشت مدتی، رابطه‌ ای عجیب و عمیق میان آن ها شکل گرفت.

کارل با مارکوس طوری رفتار می‌ کرد که انگار او نیز یک انسان زنده بود. او به مارکوس هنر نقاشی را یاد داد، او را با شیرینی ادبیات و زیبایی های موسیقی آشنا کرد و اندک اندک ذاتش را پروراند تا بتواند زیبایی های دنیا را ببیند و درک کند.

Detroit: Become Human,Detroit,PS4,Quantic Dream,Playstation,تاریخ انتشار بازی Detroit: Become Human,داستان بازی Detroit: Become Human

پس از مدتی، کارل آنقدر با مارکوس خو گرفت که رابطه‌ ی پدر و پسری میان آن‌ ها بوجود آمد. آن ها هر دو از این مسئله خشنود بودند، اما لئو که پسر واقعی کارل می باشد از این رابطه اصلا خوشش نمی آید.

سفر دشوار مارکوس از پرستاری پیرمردی ناتوان و مهربان آغاز می‌ شود و به رهبری انقلاب بزرگ و بی‌ سابقه‌ ی اندرویدها می‌ رسد. مارکوس خواهد فهمید که رهبری یک انقلاب، حتی از بدترین تصورات او نیز دشوارتر است؛ چرا که او باید از پس مخالفان و خائنان داخلی برآید، با مشکلات و اتفاقات غیرمنتظره دست و پنجه نرم کند و در دوراهی‌ های دشوار قرار بگیرد.

مارکوس خوب می‌ داند که برای تحقق یافتن هدف، چیزهای زیادی باید قربانی شوند.

 

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

کانر – مدل RK800

کانر نمونه‌ اولیه ای است که با نام RK800 توسط سایبرلایف ساخته شده است. هدف از ساخت او این است که با ارائه‌ ی خدمات تکنولوژیکی مختلف، کارآگاهان جنایی را در حل پرونده‌هایشان کمک کند.

کانر مجهز به قابلیت پیشرفته‌ ای است که از او یک «همراه ایده‌ آل» می سازد. این ویژگی او را قادر می‌ سازد که خود را با هر تیم و هر شرایطی وفق دهد و با همه هماهنگ باشد.

او از قابلیت‌ های دیگری نظیر آنالیزگر پیشرفته لحظه‌ ای در سطح مولکولی بهره می برد و حتی می تواند با اسکن محیط، اتفاقاتی را که در گذشته در آنجا رخ داده، در سطح پیشرفته ای شبیه سازی کند. کانر به طرز خیره‌ کننده‌ ای باهوش است و برخوردی سرد و از پیش تعیین‌شده دارد. کانر برای به پایان رساندن ماموریت‌ ها ساخته شده و برای رسیدن به هدفش از هیچ تلاشی دریغ نمی‌ کند.

Detroit: Become Human,Detroit,PS4,Quantic Dream,Playstation,تاریخ انتشار بازی Detroit: Become Human,داستان بازی Detroit: Become Human

زمانی که نخستین گزارش‌ ها از رفتار غیرعادی اندرویدهای شهر به سایبرلایف رسید، آن‌ ها تصمیم گرفتند که این نمونه‌ ی اولیه را ارسال کنند تا در روند بررسی این پرونده، کارآگاهان پلیس شهر دیترویت را یاری کند.

کانر پیش تر نیز بارها در شرایط شبیه سازی شده مورد آزمایش قرار گرفته، اما این پرونده نخستین ماموریت جدی و واقعی او است.

کانر در این پرونده باید به ستوان هنک اندرسون کمک کند. اندرسون کارآگاهی تحقیر شده و به شدت معتاد به الکل است که از قضا از اندرویدها نیز تنفر عجیبی دارد. کانر باید در مواجهه با او از مدار روانشناسی‌ اش بهره گیرد تا بتواند احترام همراهان خود را به دست آورد و حقیقت را درباره‌ی پرونده‌ ی اندرویدهای نافرمان بیابد.

 

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

بازی Detroit: Become Human تا به حال نمایش های جذابی را از خود به نمایش گذاشته و توانسته خود را به عنوان یکی از بازی های بحث برانگیز مطرح کند. همچنین از تریلرها و توضیحات این عنوان می تواند برداشت کرد که بازی دارای داستان پرمحتوایی است و  عمق بی نظیری دارد.

بازی Detroit: Become Human در تاریخ ۴ خرداد بطور انحصاری برای پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات