بازی God of War دارای ۴ درجه سختی مختلف است

بازی God of War دارای ۴ درجه سختی مختلف است

احمد هاتفی ۰۲ فروردین ۱۳۹۷ نظرات

طبق اخبار جدیدی استودیو سانتا مونیکا اعلام کرده است که در بازی God of War شاهد ۴ درجه سختی مختلف خواهیم بود که بر روند بازی تاثیر بسزایی خواهند داشت. با گیمر همراه باشید.

 

همیشه در بازی های ویدیویی دیده ایم که دشمنان یا مراحل مختلف بازی دارای سختی های متعددی هستند که متناسب با حساسیت موقعیت تغیر میکند.

بازی God of War یکی از عناوینی است که در جریان آن با دشمنان مختلفی سر و کار داریم و هرکدام از آن ها به میزان قدرت خود داری درجه ای از سختی هستند که مبارزات بر پایه آن ها برنامه ریزی می شود.

استودیو سانتا مونیکا در جدیدترین اخبار این عنوان اعلام کرده است که در بازی ۴ درجه سختی وجود دارد که درجه های بالاتر تنها باعث سخت تر شدن الگوریتم بازی نمی شوند، بلکه جزئیاتی نظیر الگوی حرکات و حمله دشمنان هم چالش برانگیزتر خواهد شد.

طبق جدیدترین سخنان سازندگان، در میان چهار درجه سختی تعبیه شده، یکی از این درجه های سختی، چالشی ترین حالت ممکن است که دارای یک فایل ذخیره سازی مختص به خود است و بازیکنان در طول بازی نمی توایند آن را تغییر دهید.

همچنین کوری بارلوگ، کارگردان بازی God of War، درباره میزان سختی بازی می‌ گوید:

«چهارمین درجه سختی، که سخت ترین درجه سختی بازی است، شاهد دشواری های الگوریتمی نیستیم؛ بلکه کارهای مختلفی نظیر تغییر الگوهای ضربات دشمنان و حرکاتشان انجام داده ایم تا بازیکنان با یک چالش واقعی مواجه شوند.»

اسامی درجه های سختی بازی God of War:

  • Give Me A Story
  • Give Me A Balanced Experience
  • Give Me A Challenge
  • Give Me God Of War

Give Me God Of War سخت ترین درجه می باشد و مختص اشخاصی است که می‌ خواهند بازی God of War را در سخت ترین حالت ممکن تجربه کرده و حسابی خود را به چالش بکشند.

بازی God Of War در تاریخ ۳۱ فروردین بطور انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

منبع:

Resetera

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات