ویدیو: تریلر تبلیغاتی جدید بازی God of War

ویدیو: تریلر تبلیغاتی جدید بازی God of War

احمد هاتفی ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ نظرات

سازندگان بازی God of War تریلر جدیدی از بازی را منتشر کرده اند که Arrow نام دارد و جنبه تبلیغاتی دارد. با گیمر همراه باشید.

 

تاریخ انتشار بازی خدای جنگ بسیار نزدیک است و تنها یک ماه تا انتشار این عنوان باقی مانده است و هر روز شاهد انتشار اخباری حول آن هستیم.

امروز در شبکه FOX و قبل از سریال Family Guy شاهد ویدیو تبلیغاتی بازی God of War بودیم که در آن کریتوس و پسرش آترئوس به انجام نبردهای مختلف می پردازند.

درابتدای شروع ویدیو، آترئوس به سمت یک گوزن شلیک کرده و ناکام می ماند؛ در ادامه این پیکان شلیک شده به حرکت کردن خود ادامه می‌ دهد و شاهد صحنه‌ های مختلفی از مبارزات کریتوس و آترئوس هستیم.

در جریان نبردها، صدای کریتوس را می‌ شنویم که نکات کلیدی در مورد چگونه تبدیل شدن به یک جنگجو را بازگو می‌ کند و در آخرین صحنه از ویدیو تبلیغاتی بازی God of War، شاهد این هستیم که آترئوس به‌ درستی به کریتوس کمک کرده و به کمک هم یک هیولا را از بین می‌ برند.

قبل این هم سانتا مونیکا و سونی در ابعاد بزرگتری بازی God of War را تبلیغ کرده اند و با نمایشی خیره کننده در کف سالن بسکتبال تونسته اند علاقه مندان را متحیر کنند.

بازی God of War در تاریخ ۳۱ فروردین ۹۷ بطور انحصاری برای پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات