ویدیو: جدیدترین تریلر فیلم Avengers: Infinity War

ویدیو: جدیدترین تریلر فیلم Avengers: Infinity War

عیسی روح گندم ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ نظرات

سومین و جدید ترین تریلر فیلم Avengers: Infinity War از سری فیلم های ابرقهرمانان مارول (Marvel) منتشر شد. با گیمر همراه باشید.

 

زمان زیادی تا اکران آخرین فیلم Avengers باقی نمانده است. بزرگ ترین فیلم از این سری که تقریبا همه قهرمانان مارول از جمله مرد آهنی، کاپیتان آمریکا، تور، دکتر استرنج، مرد عنکبوتی، هالک و دیگر قهرمانان از فیلم های قبلی که در کنار هم هستند.

تریلر فیلم مارول,تریلر Avengers,تریلر Avengers: Infinity War,جدیدترین تریلر Avengers: Infinity War,سومین تریلر Avengers: Infinity War,فیلم قهرمانان مارول,تریلر فیلم Marvel,

در داستان این فیلم همه قهرمانان مارول دور هم جمع می شوند تا در برابر تهدید تانوس (Thanos) که برای بدست آوردن ۲ سنگ ابدیت به زمین حمله کرده است، مقابله کنند. تانوس که دومین ابرشرور  قدرتمند جهان مارول است به دنبال بدست آوردن هر ۶ سنگ ابدیت است تا با قدرت آنها کل کهکشان را به تسخیر خود در بیاورد. همانطور که در تریلر می بینیم او توانسته است دو تا از سنگ ها را بدست آورد و حال بدنبال دو سنگ دیگر که یکی در دست دکتر استرنج است و دیگری بر روی سر ویژن قرار دارد را بدست آورد و به زمین حمله کند.

 

جالب ترین نکته این تریلر شاهد تغییر رنگ چشم های کاپیتان آمریکا در مواجهه با تانوس خواهمی بود! همچنین این فیلم در تاریخ ۷ اردیبهشت ماه (۲۷ آپریل) در آمریکا به اگران در خواهد آمد.

 

 برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام کنید

کارگردان: Anthony Russo, Joe Russo

تهیه کننده: Kevin Feige

فیلم نامه نویس: Christopher Markus, Stephen McFeely

ستارگان: Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Benedict , umberbatch, Don Cheadle, Tom Holland, Chadwick Boseman, Paul Bettany, Elizabeth Olsen, Anthony Mackie, Sebastian Stan, Danai Gurira, Letitia Wright, Dave Bautista, Zoe Saldana, Josh Brolin, Chris Pratt

 

 

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات