نمرات بازی Yakuza 6: Song of Life مشخص شد

نمرات بازی Yakuza 6: Song of Life مشخص شد

احمد هاتفی ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ نظرات

Yakuza 6: Song of Life جدیدترین نسخه از سری قدیمی یاکوزا می باشد که بازی توانسته نمرات خوبی را از سایت های معتبر جهان بگیرد و متای مناسبی را برای خود دست و پا کند. با گیمر همراه باشید.

 

Yakuza 6: Song of Life

  • سازنده: سگا (Sega)
  • ناشر: سگا
  • سبک: اکشن ماجراجویی
  • پلتفرم: پلی استیشن ۴
  • تاریخ عرضه: ۲۸ فروردین ۹۷

Yakuza 6: Song of Life,Yakuza 6,Sega,Yakuza 0,PS4,تاریخ انتشار بازی Yakuza 6: Song of Life,نمرات بازی Yakuza 6: Song of Life

یاکوزا یکی از محبوب ترین و قدیمی ترین سری بازی های اکشن می باشد که جدیدترین آن Yakuza 6: Song of Life نام دارد.

در نسل هشتم از کنسول های خانگی سری Yakuza کم کار بود و برای اینکه علاقه مندان جای خالی این سری را حس نکنند ریمستر دو عنوان Yakuza 1 و Yakuza 2 را منتشر کرد و سپس عنوان Yakuza 0 را روانه بازار کرد. اما طرفداران همچنان منتظر عنوانی جاه طلبانه بودند که حس و حال یاکوزا را باری دیگر به آن ها منتقل کند.

در سال ۲۰۱۶ بود که در کشور ژاپن شاهد انتشار نسخه ژاپنی بازی Yakuza 6: Song of Life بودیم و حال پس از گذشت یک سال تمامی گیمرهای جهان می توانند این عنوان را در اختیار داشته باشند.

Yakuza 6: Song of Life,Yakuza 6,Sega,Yakuza 0,PS4,تاریخ انتشار بازی Yakuza 6: Song of Life,نمرات بازی Yakuza 6: Song of Life

داستان بازی Yakuza 6: Song of Life از ادامه نسخه پنجم شروع می‌ شود؛ جایی که «کازوما کریو» بستری بوده و پلیس به سراغش آمده تا او را به‌ خاطر جرم و جنایتی که انجام داده دستگیر کند. کریو به‌ جای مقاومت کردن ترجیح می‌ دهد بازداشت شود تا بقیه عمر خود را بتواند در صلح و آرامش پیش دختر خود زندگی کند.

حال سه سال می‌ گذرد و کریو پس از آزاد شدن متوجه گم شدن دخترش (هاروکا) می‌ شود. از این‌ رو بار دیگر شاهد ماجراجویی‌ های کریو برای پیدا کردن هاروکا و بازگشت به محله کاموروچو هستیم.

 

داستان در ششمین و آخرین نسخه از ماجراجویی‌ های کریو حال و هوایی دراماتیک دارد و از نظر گیم‌ پلی، همچنان شاهد المان‌ های قدیمی نظیر سبک‌ های مختلف مبارزه‌ ای کریو هستیم.

Yakuza 6: Song of Life,Yakuza 6,Sega,Yakuza 0,PS4,تاریخ انتشار بازی Yakuza 6: Song of Life,نمرات بازی Yakuza 6: Song of Life

همچنین مبارزات در این نسخه به‌ نحوی طراحی شده‌ اند که حال و هوای طبیعی‌ تر و بهتری داشته باشند و سیستم بروزرسانی قابلیت‌ های کریو ارتقا یافته است و دست بازیکن برای انجام کارهای مختلف در دنیای جهان باز بازی Yakuza 6: Song of Life بازتر است.

در ادامه می توانید نمرات بازی Yakuza 6: Song of Life از دید سایت های معتبر جهان را مشاهده کنید.

گیمز اینفورمر: ۹۳ از ۱۰۰

یکی از موارد مورد علاقه من در بازی Yakuza 6 این است که می‌ تواند پشت‌ سرهم من را شگفت‌ زده کند.

گیمزرادار+: ۹۰ از ۱۰۰

پایانی قابل لمس برای کازوما کریو؛ Yakuza 6 توانایی شگفت‌ زده کردن و ارائه لذتی متعادل و به‌ اندازه را دارد.

پالیگان: ۸۵ از ۱۰۰

Yakuza 6 بازی موفقی است؛ زیرا داستان آن بسیار متقاعد کننده است. هر قسمت بازی را که حذف کنیم، با اثری جدید روبرو می‌ شویم؛ بدون مبارزه تنها با یک اثر سینمایی روبرو هستیم، بدون میان‌ پرده تنها مبارزات خالی را مشاهده می‌دکنیم و بدون گشت و گذار یک شبیه ساز مشت زنی را می‌ بینیم.

تمامی قسمت‌ های ذکر شده دست به دست هم داده تا داستان بازی به صورت متعادلی در بخش‌ های مختلف شکل بگیرد. این بازی بیشتر از اثری در مورد یک مرد جنایتکار است که من انتظارش را داشتم.

یواس‌گیمر: ۸۰ از ۱۰۰

درکل Yakuza 0 بازی بهتری است، اما بازی Yakuza 6 نیز یک بازی بزرگ به حساب می‌ آید. بازی‌ هایی هستند که آرزو می‌ کنند بازی بزرگی باشند و یاکوزا در نسخه‌ های پیشین خود به معیار‌های بزرگ بودن رسیده بود که نشان از قدرت تیم سازنده است. با این حال Yakuza 6 ارزش تجربه کردن را دارد، اما نباید انتظار بالایی از این بازی داشت.

گیم‌اسپات: ۸۰ از ۱۰۰

سیستم مبارزات پویا بازی Yakuza 6 حتی پس از نابودی ۵۰۰۰ دشمن همچنان گیرا و جذاب است، اما مهم‌ ترین دستاورد سگا با ساخت Yakuza 6: Song of Life پایان‌ بندی شخصیت کازوما کریو است که به یک نماد تبدیل شده است.

مجله اج: ۸۰ از ۱۰۰

بازی Yakuza 6 یکی از بهترین داستان‌ ها را در این مجموعه دارد. رابطه و عشق و علاقه، موردی است که در این نسخه هواداران سری یاکوزا با آن مواجه خواهند شد؛ چیزی که در نسخه‌ های پیشین آن‌چنان شاهد آن نبودیم.

آی‌جی‌ان: ۷۵ از ۱۰۰

Yakuza 6: Song of Life تنها بازی در میان این مجموعه است که ژاپن را با بهترین جزئیات ممکن به نمایش گذاشته و داستانش، برای پایان‌ بندی ماجراجویی‌ های کازوما کریو رضایت‌بخش است. اما مشکل اصلی این بازی گیم‌ پلی آن است که هرقدر جلو‌تر می‌ روید، بیشتر متوجه ضعیف بودنش می‌ شوید. بازی Yakuza 0 به‌ نسبت گیم‌ پلی بهتری داشت.

 

میانگین نمرات بازی Yakuza 6: Song of Life

متاکریتیک: ۸۳

اوپن کریتیک: ۸۴

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات