ویدیو: اولین تریلر نسخه موبایل بازی Fortnite

ویدیو: اولین تریلر نسخه موبایل بازی Fortnite

احمد هاتفی ۲۵ اسفند ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی Epic Games در اخبار جدید بازی Fortnite از نسخه موبایلی این عنوان رونمایی کرده و تریلری را در این راستا عرضه کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

کمپانی Epic Games چندی پیش از خبری بسیار غافلگیر کننده رونمایی کرد و آن چیزی نبود جز انتشار بازی فوق‌ العاده محبوب Fortnite روی پلتفرم موبایل.

اپیک گیمز قرار است بازی فورتنایت را به صورت کامل و با همه‌ ی جزئیات گیم‌ پلی به پلتفرم موبایل بیاورد و خبر بسیار مهم‌ تر اینکه قابلیت Cross Platform نیز به طور کامل در بازی وجود دارد. این یعنی که بازیکنان موبایلی می‌ توانند پا به پای بازیکنان پلی‌ استیشن و ایکس‌ باکس به انجام این بازی بپردازند.

این نسخه از بازی همچنین در پلتفرم iOS میزبان یک فاز بتا خواهد بود که ثبت نام برای شرکت در آن از حالا آغاز شده است. هم‌ اکنون اپیک گیمز نخستین تصاویر را از این نسخه منتشر کرده تا همه بتوانند باور کنند تجربه‌ ی فورتنایت روی تلفن‌ های همراه واقعا میسر است!

PUBG,Epic Games,Fortnite,Fortnite Battle Royale,iOS,بازی موبایل,بازی تلفن همراه

در تریلر جدید بازی شاهد گیم‌ پلی روی پلتفرم‌ های همراه هستیم و به گفته‌ ی Epic Games، همه‌ ی این تصاویر از نسخه‌ ی موبایل بازی تهیه شده‌ اند؛ البته هنوز مشخص نشده است که سخت‌ افزاری که مورد استفاده قرار گرفته دقیقا چه بوده. شما برای تجربه‌ ی این بازی به یکی از دستگاه‌ های iPhone 6S یا SE ،iPad Mini 4 ،iPad Air 2 ،iPad 2017 ،iPad Pro یا دیگر دستگاه‌ های متعلق به شرکت اپل که نسخه iOS یازده یا بالاتر دارند نیاز خواهید داشت.

البته بازی ممکن است روی پلتفرم‌ های همراه مختلف به اشکال مختلفی به نمایش درآید، اما محتوایی که ارائه می‌ دهد روی همه‌ ی پلتفرم‌ ها یکسان خواهد بود و هیچ تفاوتی در تجربه‌ ی آن به وجود نخواهد آمد.

PUBG,Epic Games,Fortnite,Fortnite Battle Royale,iOS,بازی موبایل,بازی تلفن همراه

اپیک گیمز قول داده که نسخه موبایلی دقیقا همانند نسخه‌ ی کنسولی باشد و با توجه به اطلاعات اندک و چیزهایی که در تریلر می‌ بینیم، به نظر می‌ رسد این ادعا درست باشد. همانطور که انتظار می‌ رفت، کیفیت گرافیک بازی بسیار پایین‌ تر از نسخه‌ کنسولی و کامپیوتر است و در برخی مواقع رزولوشن نیز کاهش چشمگیری پیدا می‌ کند.

البته در این زمینه، شکل گرافیکی کارتونی فورتنایت شدیدا به دادش رسیده و هم ساخت نسخه‌ ی موبایل را آسان‌ تر کرده و هم به خوبی خودش را با پسرفت‌ های گرافیکی وفق داده است.

جدای از بحث‌ های گرافیکی، می‌ توانیم در تریلر بخش‌ هایی از رابط کاربری بازی را نیز مشاهده کنیم. در راستای بهینه‌ سازی رابط کاربری برای پلتفرم‌ های همراه، نقشه‌ ی بازی این‌ بار به بالا، گوشه‌ ی سمت چپ صفحه منتقل شده است. همچنین بخش Inventory شما نیز در پایین صفحه به صورت یک لیست نمایش داده خواهد شد.

PUBG,Epic Games,Fortnite,Fortnite Battle Royale,iOS,بازی موبایل,بازی تلفن همراه

دکمه‌ های مخصوص اعمال دیگر در بخش‌ های چپ و راست صفحه قرار گرفته‌ اند. دقیقا مشخص نیست که بازیکنان تا چه اندازه قادرند این دکمه‌ ها را شخصی سازی کنند، اما چیزی که مشخص است این است که با وجود اینکه کلید‌های مورد نیاز برای انجام بازی فورتنایت، اصلا به پیچیدگی PUBG نیستند، اما اپیک گیمز احتمالا در پیاده کردنشان روی یک صفحه‌ لمسی کوچک دچار مشکلات بسیاری خواهد شد.

به گفته‌ی سازندگان نسخه‌ ی اندروید بازی نیز در راه است ولی دارندگان دستگاه های iOS باید فعلا نسخه بتا را امتحان کنند.

در ادامه می توانید تریلر نسخه موبایلی بازی فورتنایت را تماشا کنید.

 

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات