تصاویر جدید بازی Metal Max Xeno

تصاویر جدید بازی Metal Max Xeno

احمد هاتفی ۲۵ اسفند ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی Kadokawa Games به تازگی تصاویری از بازی Metal Max Xeno منتشر ساخته است که کاراکترهای مختلف و گیم پلی بازی را به تصویر می کشند. با گیمر همراه باشید.

 

Metal Max Xeno یک عنوان جهان باز در سبک RPG می باشد که توسط کمپانی Kadokawa Games در حال ساخت و توسعه می باشد.

در این عنوان بازیکنان می توانند شخصیت های بازی را شخصی سازی کنند و ساعت ها را به طراحی کاراکتر خود صرف کنند. سیستم ارتقاء سطح کاراکتر از قسمت‌ هایی است که با مسئله شخصی‌ سازی رابطه‌ ای نزدیک دارد؛ سیستمی که در بازی با نام Path of the Skill Arm شناخته می‌ شود. به لطف سیستم Path of the Skill Arm، با کارهایی که انجام می‌ دهید تجربه و امتیاز کسب می‌ کنید و می‌ توانید کاراکترتان را با توجه به نوع و سبک بازی‌تان ارتقاء دهید و شخصی‌ سازی کنید.

Metal Max Xeno,Kadokawa Games, RPG,Open-World,PS4,تصاویر جدید بازی Metal Max Xeno,داستان بازی Metal Max Xeno

یکی از مشخصه های اصلی بازی Metal Max Xeno، باز بودن دست گیمر در شخصی‌ سازی وسایل نقلیه است. توانایی تعویض اسلحه، ایجاد تغییر در سیستم موتور و عوض کردن ویژگی‌ های بصری مثل رنگ، از جمله مواردی است که قرار است در بازی ببینیم.

سومین ویژگی مهم بازی Metal Max Xeno توانایی تعویض بین ۶ کلاس موجود است.

در این عنوان شاه کلاس های زیر هستیم:

  • Hunter
  • Mechanic
  • Medic
  • Gangster
  • Survivor
  • Soldier

Metal Max Xeno,Kadokawa Games, RPG,Open-World,PS4,تصاویر جدید بازی Metal Max Xeno,داستان بازی Metal Max Xeno

گیمر می‌ تواند هر لحظه که خواست از بین ۶ کلاس Hunter ،Mechanic ،Medic ،Gangster ،Survivor و Soldier یکی را انتخاب کند. حتی اگر از کلاسی که انتخاب کرد خوشش نیامد می‌تواند کلاس را عوض کند و بازی را ادامه دهد.

بازی Metal Max Xeno در تاریخ ۳۰ فروردین ۹۷، برای دو پلتفرم پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ویتا، در کشور ژاپن منتشر می‌ شود. هنوز ناشر و تاریخ انتشار نسخه غربی این بازی مشخص نشده است.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات