ویدیو: معرفی بازی جدید سازندگان سابق Halo و Battlefield با نام Scavengers

ویدیو: معرفی بازی جدید سازندگان سابق Halo و Battlefield با نام Scavengers

احمد هاتفی ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ نظرات

Scavengers نام بازی جدید سازندگان عناوین Halo و Battlefield می باشد که امروزه در قالب استودیو Midwinter با همدیگر برای ساخت این عنوان تلاش می کنند. با گیمر همراه باشید.

 

استودیو Midwinter Entertainemnt در حال حاضر از اعضای سابق تیم های سازنده بازی های Halo و Battlefield تشکیل شده است که مدیر آن «جاش هولمز»، کارگردان سابق استودیو ۳۴۳ Industries می باشد.

Scavengers نام بازی جدید این استودیو می باشد که یک عنوان شوتر چند نفره در سبک تلاش برای بقا می باشد.

به گفته سازندگان Scavengers یک بازی شوتر سوم شخص چند نفره و رقابیت می باشد که  قصد دارد تجربه جدیدی را ارمغان بیاورد. بازی مذکور با موتور بازی‌ سازی Unreal Engine در حال توسعه و طراحی آن نیز در پلتفرم SpatialOS صورت می‌ گیرد.

گفتنی است که سازندگان برای خلق بازی از حالت Warzone بازی Halo 5 نیز الهام گرفته‌ اند که در آن کاربران با تشکیل تیم‌ های جداگانه به نبرد همزمان با دشمنان و دیگر بازیکنان می‌ پردازند.

 Scavengers,Midwinter,Halo,Battlefield,Industries,بازی جدید سازندگان بتلفیلد,بازی جدید سازندگان هیلو

داستان بازی Scavengers در دنیایی یخبندان روایت می شود که وقایع آن نیز در آینده‌ ای نه چندان دور اتفاق می‌ افتد. ویروسی سرتاسر دنیای این بازی را فرا گرفته است و مردمان و دیگر موجودات را آغشته کرده است. همانند حالت Warzone، تیم‌ ها باید برای پیدا کردن آیتم‌ های ارزشمند و کمیاب با یکدیگر رقابت کنند.

در کنار معرفی بازی، سازندگان تریلری را منتشر کرده اند که در آن شاهد توضیحات سازندگان هستیم. در این راستا، هولمز اعلام کرد که تیم توسعه‌ دهنده حاضر در استودیو Midwinter قصد دارند که یک «محیط بزرگ، غنی و جهان‌ باز» را به دست کاربران برسانند.

به نقل از سازندگان، آن ها قصد داشتند که المان‌ های یاد شده را در حالت و ارزان بازی هلو نیز اعمال کنند اما این موضوع با توجه به کمبود و ناسازگاری آن ها با سخت‌ افزار‌ها امکان پذیر نشد. به نظر می‌ رسد که استودیو Midwinter قصد دارند که این المان‌ های بزرگ را به واسطه SpatialOS در بازی Scavengers جای دهد و یک ترکیب منحصر‌ به‌ فرد از حالت‌ های PvP و PvE (کاربر در مقابل کاربر و کاربر در مقابل محیط) خلق کند.

Scavengers,Midwinter,Halo,Battlefield,Industries,بازی جدید سازندگان بتلفیلد,بازی جدید سازندگان هیلو

همچنین «فردریک پرسون»، بنیان‌ گذار و کارگردان حاضر در استودیو Midwinter، در مورد پروژه جدید خود گفت که یکی از اهداف بزرگ بازی Scavengers ایجاد همبستگی بین کاربران است. و در ادامه گفته است:

«ما خواهان این هستیم که بازیکنان با یکدیگر به انجام بازی بپردازند و با یکدیگر دوست شوند.»

هنوز اطلاعاتی درباره تاریخ انتشار و پلتفرم های میزبان بازی Scavengers منتشر نشده است.

منبع:

Twinfinite

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات