نسخه کالکتور بازی State of Decay 2 معرفی شد

نسخه کالکتور بازی State of Decay 2 معرفی شد

احمد هاتفی ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی مایکروسافت به دنبال اخبار بازی State of Decay 2 که این روزها پر سر و صدا بوده است، نسخه کالکتور این عنوان را رونمایی کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

State of Decay 2 امروزها در صدر اخبار بازی های ویدیویی قرار گفته است و مایکروسافت در راستای نزدیک شدن به تاریخ عرضه این عنوان زامبی محور نسخه کالکتور آن را رونمایی کرده است.

طبق آخرین اخبار علاقه‌ مندان به بازی State of Decay 2 می‌ توانند تنها با پرداخت ۷۰ دلار صاحب این نسخه شوند.

نسخه کالکتور بازی State of Decay 2 دارای ماسک زامبی، قاب استیل بوک بازی، فلش مموری چهار گیگابایتی با ظاهر انگشت دست بریده شده و یک پایه شبیه به مغز انسان برای قاب استیل بوک بازی است.

State of Decay 2,State of Decay,Microsoft,Xbox One,PC,نسخه کالکتور بازی State of Decay 2,تاریخ انتشار بازی State of Decay 2

نکته‌ی جالب درباره این نسخه این است که کالکتور بازی فاقد بازی اصلی است! بازی State of Decay 2 اعلام شده که ۳۰ دلار قیمت دارد و کاربران با خرید دیجیتالی نسخه ایکس باکس وان و به لطف ویژگی Xbox Pay Anywhere می‌ توانند آن را روی کامپیوتر خود نیز تجربه کنند.

بازی State of Decay 2 در تاریخ ۱ خرداد ۹۷ عرضه خواهد شد و خریداران نسخه Ultimate، می‌ توانند آن را در تاریخ ۲۸ اردیبهشت روی Xbox One و PC خود تجربه کنند.

منبع:

GameSpot

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات