ویدیو: Horizon Zero Dawn یک سالگی‌ات مبارک

ویدیو: Horizon Zero Dawn یک سالگی‌ات مبارک

احمد هاتفی ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ نظرات

استودیو گوریلا گیمز در اخبار جدیدی ویدیویی را از بازی Horizon Zero Dawn منتشر کرده و اعلام کرده است که این تریلر به مناسبت یک سالگی بازی می باشد و همچنین اینفوگرافی زیبایی هم عرضه شده است. با گیمر همراه باشید.

 

Horizon Zero Dawn یکی از عناوین انحصاری پلی استیشن ۴ می باشد که در زمان انتشارش توانست تقریبا همه را دیوانه کند و خیلی زود خود را به یکی از عناوین انحصاری پلی استیشن تبدیل کرد.

همچنین این بازی یکی از معدود عناوینی است که شخصیت اصلی یک دختر می باشد. دختری بنام آلوی که در دنیای پر از خطر شروع به ماجراجویی می کند. البته این دنیا رباتیک می باشد و آلوی با غول های آهنی سر و کار دارد.

Horizon Zero Dawn,Aloy,Hideo Kojima,Guerrilla Games,PS4,تاریخ انتشار بازی Horizon Zero Dawn,اطلاعات جدید بازی Horizon Zero Dawn

استودیو گوریلا گیمز در بلاگ پلی‌ استیشن یک ویدیو گذشته‌ نگر منتشر کرده که نگاهی به عملکرد بازی از زمان انتشار آن در دهم اسفندماه ۱۳۹۵ (۲۸ فوریه ۲۰۱۷) می‌ اندازد و در آن تعدادی از اعضای گوریلا گیمز و دیگر توسعه‌ دهندگان نظیر اعضای استودیو مدیا مولکول و حتی هیدئو کوجیما در مورد دستاوردها و موفقیت بازی Horizon Zero Dawn صحبت می‌ کنند.

علاوه بر این ویدیو یک عکس از بازی منتشر شده است که حاوی اطلاعاتی درباره آمار و ارقام بازی هستیم.

 

در این تصویر اطلاعاتی نظیر تعداد کشته‌ هایی که بازیکنان با استفاده از سلاح‌ های به خصوص به دست آورده‌ اند، تعداد قطعات و گیاهان جمع‌ آوری شده، تعداد ماشین‌ هایی که توسط بازیکنان به کار گرفته شده‌ اند و بسیاری از موارد دیگر را به نمایش در آمده است.

در ادامه می توانید تریلر جدید بازی Horizon Zero Dawn را به مناسبت تولد یک سالگی اش تماشا کنید.

 

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات