بازی Hello Neighbor برای PS4 تایید شد

بازی Hello Neighbor برای PS4 تایید شد

احمد هاتفی ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ نظرات

کمپانی سونی در اخبار جدیدی اعلام کرده است که عنوان ترسناک Hello Neighbor که پیش از این برای ایکس باکس وان عرضه شده بود، در تابستان ۹۷ برای کنسول پلی استیشن ۴ نیز منتشر خواهد شد. با گیمر همراه باشید.

 

Hello Neighbor یکی از بازی های ترسناک کارتونی می باشد که در سال گذشته توانسته بازخورد خوبی از خود نشان بدهد و همین امر باعث گسترش پلتفرم های میزبانش شده است.

داستان بازی از این قرار است که شما باید وارد خانه عجیب و غریب همسایه‌ تان شده و کارهای مختلفی انجام دهید. حال همسایه شما که هوش مصنوعی کنترل آن را بر عهده می‌ گیرد، به هر حرکت شما واکنشی متفاوت نشان داده و برای شکار کردنتان، شما را ردیابی خواهد کرد.

بازی از جایی شروع می‌ شود که شخصیت اصلی بازی که در واقع یک بچه است، می‌ فهمد که همسایه کناری آن‌ ها یک شیء یا شخصی را در زیرزمین خود مخفی کرده است.

حال شما برای فهمیدن راز این خانه مرموز و اینکه بفهمید در زیر زمین چه موردی مخفی شده است، باید معماهای مختلفی را حل کرده تا روند بازی را پیش ببرید.

بازی از تب و تاب بالایی برخوردار می باشد و هر لحظه استرس گرفته شدن توسط همسایه تان ترس جالبی را به جانتان می اندازد و از جایی که عکس العمل های وی بسیار سریع می باشد این ترس را افزایش می دهد.

فعلا تاریخی برای انتشار نسخه پلی استیشن ۴ بازی Hello Neighbor گزارش نشده است.

منبع:

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات